День Української Державності нагадує нам про тисячолітню історію державотворення нашої країни. У це свято ми вшановуємо всі етапи нашого державотворення – від Русі до сьогодення, і всіх, хто доклав зусиль, щоб Україна відбулася як держава.
28 липня, у День Української Державності, до музею завітали.вихованці КЗ«Центру соціально-психологічного реабілітації дітей».
Увазі гостей була представлена виставка науково-допоміжного матеріалу «Держава – це ми!» та відео матеріал про тисячолітні витоки української державності: Кам'яну Могилу, Трипілля, Скіфію, Елладу, Русь, Козацьку державу...Також працівники музею цікаво розповідали про історію державних символів та грошової одиниці.
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/7/31/content/ae1ed7b8f0e9827fb24ab5f0e28260d9.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/7/31/content/25a90028fa89343b08c50243c33f1a9c.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/7/31/content/c677b70605bab0185d7a634fdbb099cc.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/7/31/content/05d7813df12f690c775381c8a331874d.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/7/31/content/00db2201f59367dcabface767e603738.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/7/31/content/0016de60bb2ef3359d0268e456841eb3.jpeg)