AA

До Дня Українського козацтва та Дня захисника України

До Дня Українського козацтва та Дня захисника України працівники бібліотеки для дорослих організували та провели цикл заходів «Слава козацька».

Для тих, хто захоплюється історією своєї держави, для постійних відвідувачів та гостей читального залу оформлена книжково-ілюстративна виставка «Стежками козацької слави», присвячена найбільш яскравим постатям Війська Запорізького, їх державній діяльності.

На абонементі оформлена виставка-календар до Дня захисника України, на якій представлена література, присвячена захисникам Вітчизни і розповідає про героїчне минуле та сучасне українського війська.

11 жовтня в читальному залі був проведений історичний репортаж «Україна – то козацька слава». На заході були присутні представники козацтва нашого міста Левченко Л.Ф., Воробйов В.І. , постійний читач бібліотеки Баликіна Л.П.  та слухачі секції «Українська мова та літературна творчість» МАН ЦДЮТ та їх керівники Василенко О.М., Риндіна Т.М.

Бібліотекарі  підготували для школярів розповідь про  історію свята Покрови, життя, звичаї та традиції українських козаків та їхню заступницю Пресвяту Богородицю. Присутні переглянули цікаві відеосюжети та уривки з документальних фільмів, з яких  дізналися про військову вправність не лише козаків, а й українських військових, котрі сьогодні боронять землю від нападників. Діти не залишилися байдужими до спогадів козаків про історію виникнення козацтва в Україні,  а також про героїчні звитяги козаків, їх походи та  атрибутику. На завершення заходу всі бажаючі мали можливість почитати свої улюблені твори з цієї тематики.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати нашу бібліотеку та ознайомитися з літературою, яка допоможе вам збагатити свої знання та поринути у чудовий світ українського народу – Козаччину. Як говориться в прислів’ї : «Золото добувають із землі, а знання – з книжок».

 


 

Читайте також