З 26 липня до 30 липня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею діяла виставка сакрального мистецтва «Хрещення Русі-України», яка присвячена Дню Хрещення Київської Русі-України.
Духовне життя України завжди поєднувалося з релігійними традиціями. Відомо, що найціннішим скарбом храму душі людської завжди була віра. У 988 році рівноапостольний князь Володимир Великий започаткував нову добу в історії Київської Русі, здійснивши священне хрещення. Складним і тернистим був шлях духовного відродження. Та все ж таки українці прийняли християнство дуже глибоко, будучи готовими нести правду і любов Христа до людей.
Для вихованців школи раннього розвитку «Happy Kids», проведено історичний квест на тему «Хрещення Русі-України», діти у розважальній формі дізнались про історію багато цікавих і вражаючих фактів, з захопленням виконували усі підготовленні для них завдання.
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/7/26/content/1289093a2a1b72489932a602de1c95fa.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/7/26/content/12d8d5c91ae233f85cc7da851b43dfd5.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/7/26/content/f06b12f2188e41def628f89f1fd13154.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/7/26/content/61dfc111e4ce6162b361965b3e853326.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/7/26/content/4d2b74f9174e8bf1098b4ab53768e6d9.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/7/26/content/90bc3ea25add751c1c08720bee8a9f72.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/7/26/content/fc88fea6748820f0d70291b43c70d9a8.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/7/26/content/00098049ce5ad4dada13bf4bc80ee8c4.jpeg)