В Южноукраїнському міському історичному музеї влаштували святковий флешмоб до Дня Державного Прапора України. До нього долучилися діти з літнього табору «Happi Kids».
Згідно з Указом Президента України, з 23 серпня 2004 року наша країна відзначає День Державного Прапора. 18 вересня 1991 року Президія Верховної Ради України юридично закріпила за синьо-жовтим біколором статус офіційного прапора країни.
Це свято – данина поваги символу держави, що пройшов довгий шлях: під рідним прапором український народ здійснив споконвічну мрію про державність, соборність і самостійність. Державний Прапор є уособленням національної єдності, честі та гідності. Під ним ми будуємо успішну країну, досягаємо суспільних, мистецьких звершень та спортивних результатів, перемагаємо на міжнародних змаганнях. Повага до державних символів – це не лише визначений у Конституції України обов’язок громадян, а й концентроване вшанування непорушного зв’язку часів і спадкоємності поколінь.
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/8/23/content/74547e3bc7e9e7fa51771bf38d95fd87.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/8/23/content/262f6dbcc2792baca3e6bbfe542e1256.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/8/23/content/620e9d73825fc9a7581584cf8f85a14d.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/8/23/content/b278c8fa3c87b8f9a57ad722e47aed4c.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/8/23/content/505875f72fbef79c1cf9eade90c2374f.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/8/23/content/1daa9b759e42399bd5877a48d06c33b4.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/8/23/content/e66fcba1f82a9eb814bac5a680fb5991.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/8/23/content/445ff2b9710d7b2ff9f5fe8be643a840.jpeg)