AA

Чи будуть підручники для 4-х, 7-х класів до 1 вересня?

Кабінет Міністрів України Постановою №321 від 25.04.2016р. (лист голови облдержадміністрації від 05.05.2016р.) переклав функцію закупівлі другої половини підручників для 4-х, 7-х класів на місцеві органи управління освітою. У відповідності до чинного законодавства управлінням освіти міської ради були  вжиті відповідні заходи щодо оголошення конкурсу серед видавництв,  що мають ліцензію на друк, шляхом запиту цінових пропозицій. Жодне із видавництв участі у конкурсі не прийняло і торги вважаються такими, що не відбулись. З метою відпрацювання інших варіантів отримання підручників управління освіти  вимушено було здійснити певний перерозподіл фінансового ресурсу через сесію міської ради, яка відбулась 31.05.2016р.

Після цього розпочався новий етап, що передбачає процедуру укладання прямих договорів з  видавництвами на друк підручників  та окремих договорів на їх доставку. В ході роботи з’ясувалось, що для того щоб Южноукраїнські загальноосвітні заклади отримали весь перелік необхідних підручників, управлінню освіти  необхідно украсти договори з 15 видавництвами. В процесі укладання договорів виникла проблема: окремі видавництва змінюють ціни на підручники  по відношенню до тих, за якими отримувалась перша половина та які і брались за основу під час розрахунку необхідного фінансового ресурсу. Ще однією проблемою стало те,  що всі видавництва категорично відмовляються підписувати договори з терміном доставки підручників до 1 вересня ( погоджуються тільки з  формулюванням – «протягом 5 місяців»).

Тож будуть учні 4-х, 7-х класів на 1  вересня з підручниками – питання…?!

Слід відмітити, що сесією обласної ради 10.06.2016р. здійснено розподіл залишку державної освітньої субвенції на початок року саме на допомогу у закупівлі підручників де доля Южноукраїнських освітян склала 70,290 тис.грн.

Читайте також

Вимушена міра

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

В останні роки, у зв’язку зі зміною клімату, спостерігається епізодичне підвищення темпер...

Свято останнього дзвоника

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить д...

Процес пішов…

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Управління освіти Южноукраїнської міської ради перше в Миколаївській області почало отримувати дидак...