Южноукраїнський міський історичний музей за підтримки міської громадської творчої організації культури «Галерея Гард», разом з місцевими художниками та Южноукраїнською благодійною організацією “Волонтери Бого-Гарду” урочисто відкрили благодійну художню виставку «Об'єднані заради Перемоги».
Усі роботи, створені митцями, що виявили бажання приєднатися до благодійної ініціативи, можна було придбати, і таким чином долучитися до Перемоги над ворогом.
Картини талановитих художників стануть цінною пам’яткою про теперішні події та окрасою вашого помешкання чи бізнесу.
Місцеві митці, що взяли участь у благодійній виставці, а саме: Юрій Бондар, Олександр Куліченко, Ірина Ачкасова, Сергій Колпаков, Марія Ачкасова, Тетяна Войнич.
Здебільшого це картини місцевих художників неймовірної краси традиційні пейзажі, які поєднують у собі мальовничу красу природи, яскраві кольори та глибокі почуття, якими пронизано кожну картину. Також у відвідувачів була можливість подивитись відео дайджест даних художніх картин.
Виставка триватиме до 17 січня, телефон для довідок (05136) 5-63-71.
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/1/15/content/5fa026abf4fafcf40f32268e0884093a.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/1/15/content/d335de4a28a28e0ccd683dec36c6145d.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/1/15/content/f0d9a1268416de0f0443f47eb058a676.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/1/15/content/2236cb5218916654600a1ce9cecac2c5.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/1/15/content/ca6f5bdb847c52723a7cd1e00d5dba3a.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/1/15/content/41bef08f3d00ae7a39155553add9827b.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/1/15/content/38fff842b7b8743c4c789e10091c6100.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/1/15/content/fce9316c9e290f7edd3f08038127bb39.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/1/15/content/8b704435e7e9945e8983f6951cab09dc.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/1/15/content/865b3dc77152cc1a7cf70e57e0e5d3d9.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/1/15/content/ab3b657c27f4ea6cb4d1232d60610a4b.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/1/15/content/61bbe6194843a1a9f89b593ee8e24af9.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/1/15/content/9ec871adb6d1abdcae8587a6e7f9bb96.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/1/15/content/3c7e2495bdc6d4341290d98dedeae3a9.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2024/1/15/content/6853d08e0c4e749f57afd82a1232e9de.jpeg)