AA

Бібліотека змінює орієнтир. Читацьке рандеву

Сьогодні бібліотека перебуває у постійному пошуку нових форм та методів роботи для того, щоб бути постійно цікавою для своїх відвідувачів.

Саме з метою створення комфортного та привабливого для відвідувачів бібліотечного середовища, 29 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек,  бібліотекарі міської бібліотеки для дітей провели вуличну акцію  «Бібліотека змінює орієнтир». 

Вихованці ЦДЮТ «Іграшка-сувенір», які були запрошені на захід,  мали  можливість познайомитись із роботою  бібліотеки, переглянути книжкові новинки  і просто отримати насолоду від перегляду книг.

Бібілотекарі розповідали  їм  про  бібліотеку, закликаючи  більше читати, поринаючи у чарівний та пізнавальний світ літератури. Діти прийняли активну участь у творчій вікторині, яку для них підготували працівники бібліотеки.

Сьогодні наша бібліотека – це центр інформації, спілкування, відпочинку і духовності, частими гостями якої є талановиті і цікаві особистості. Та найбільше чим пишаються наш заклад – це  читачі, оскільки в центрі уваги бібліотекаря запити та інтереси відвідувача і користувача.

 

 

Читайте також

До Дня Святого Валентина

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  Панкратівський та Іванівський сільські клуби Южноукраїнської міської територіальної гро...

З нагоди Дня Соборності України

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

22 січня відбулося урочисте покладання квітів Южноукраїнським міським головою Валерієм Онуфрієнко, г...

До Дня Соборності України

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

22 січня 2021 року з нагоди Дня Соборності України в селі Панкратове, без залучення громадсь...