![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2016/7/12/news/box3/ffe4d1dddf863e2536a2a4d91b81982b.jpeg)
Южноукраїнськ відзначив День міста
Дійство продовжилось на сцені святковим концертом за участю творчих колективів нашого міста. Міський голова Віктор Пароконний, генеральний директор Южно – Української АЕС, депутат обласної ради Володимир Лісніченко, народний депутат України Олександр Лівік, запрошені гості – міський голова Кузнецовська, секретар міської ради Славутича, Южноукраїнські міські голови, які у різні часи очолювали наше мі...