Південноукраїнська міська рада бере участь в «Хвилі компостування 2026»
Нещодавно наша громада приєдналася до всеукраїнського флешмобу «Хвиля компостування 2026»...
Res --> 1
Рішенням Південноукраїнської міської ради від 22.05.2025 №2290 затверджено перелік земельних ділянок комунальної власності несільськогосподарського призначення на території Южноукраїнської міської територіальної громади Вознесенського району Миколаївської області та умови їх продажу або прав на них на конкурентних засадах.
29.05.2025 на платформі E-Tender опубліковано інформацію щодо продажу права оренди на земельні ділянки комунальної власності, а саме:
Для надання додаткової інформації просимо звертатися до відділу екології, охорони навколишнього середовища та земельних відносин Південноукраїнської міської ради за адресою: бул. Квітковий, 9 каб.2, каб.3 або за телефоном (05136)5-51-91, 5-51-69.

Нещодавно наша громада приєдналася до всеукраїнського флешмобу «Хвиля компостування 2026»...
15 травня 2026 року у парку «Олімп» відбувся щорічний екологічний квест «ЕкоЛог...
День Матері-Землі почали святкувати з 2009 року за рішенням Генеральної Асамблеї ООН, встановивши да...
В рамках проведення обстежень територій Південноукраїнської міської територіальної громади представн...
Щороку 15 квітня у світі відзначають День екологічних знань. Цю подію святкують щороку з 1992 рок...
6 квітня у сесійній залі відбулося засідання комісії з визначення збитків власникам землі та землеко...
Продовольча та сільськогосподарська організація ООН спільно з Європейським банком реконструкції та р...
Всесвітній день Землі започаткувала Організація Об’єднаних Націй. Дату - 20 березня &nda...
Що треба для того, щоб наступні покоління в нашій громаді мали змогу милуватися первоцвітами на галя...
Якщо ви вирішили здати макулатуру, ви робите чудову справу! Тому що кожен знає - здача від 60 до 100...