![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/7/25/news/box3/05d7c052d4a99fe2cba7b1b59f7a9791.jpeg)
24.07.2024 відбулась зустріч міського голови Валерія Онуфрієнка з представницею Міжнародної неурядової організації «Центр з питань захисту цивільних осіб в умовах конфлікту» (Center for Civilians in Conflict, CIVIC), на якій презентовано діяльність організації та результати опитування щодо захисту цивільного населення в Южноукраїнській громаді.
По завершенню зустрічі міським головою підписано Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю щодо участі нашої громади у проєкті «Зменшення шкоди цивільному населенню в регіонах України, постраждалих від військових дій, шляхом посилення захисту на рівні громад та ефективного цивільно-військового співробітництва».