
Запрошуємо всіх небайдужих приєднатися до велозаїзду
Запрошуємо всіх небайдужих приєднатися до ІІ – го ВІДКРИТОГО ВЕЛОЗАЇЗДУ...
Res --> 1
Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, має їх і Южноукраїнськ. 11 вересня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбувся захід до Дня фізичної культури і спорту «Зі спортом по життю». Присутні учні 6-А класу ЮЗШ №1 ім. Захисників Вітчизни дізнались про роботу спортивних гуртків та секцій нашого міста від запрошених гостей: тренерів-викладачів, майстрів спорту, спортсменів. Перед дітьми виступили: Гуценко Єлизавета - кандидат у майстри спорту, багаторазова переможниця Чемпіонатів України зі спортивного орієнтування; Президент Всесвітньої Федерації з джіссенкай карате, тренер, шихан (7-й дан) Олег Вітковський зі своєю ученицею Анною Філатовою; Балабанова Тетяна Миколаївна, президент осередку України в Миколаївській області, тренер І категорії зі спортивної аеробіки зі своїми вихованцями; тренер-викладач, діючий спортсмен, майстер спорту по греко-римській боротьбі - Денис Чебанов; Марія Ачкасова, членкиня Національної спілки художників України, а останні п’ять років ще й тренер з пілонного спорту, чия спортивна студія — водночас і єдина в Україні галерея, де на картини можна дивитись, лежачи на спортивних матах; директор КЗ ЮДЮСШ, тренер відділення дзюдо - Тімашкова Оксана Володимирівна.
Ми пишаємося нашими земляками, їх досягненнями, перемогами. Вони гідно зарекомендували себе в змаганнях на різних рівнях, здобули славу для себе та нашого міста як в області, так і за її межами.
Шановні спортсмени, тренери, фізкультурники! Напередодні свята прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту – свята здорових, цілеспрямованих людей! Ми, працівники музею, бажаємо усім Вам міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!
Запрошуємо всіх небайдужих приєднатися до ІІ – го ВІДКРИТОГО ВЕЛОЗАЇЗДУ...
З 2 по 20 червня 2025 року працював прогулянковий майданчик Південноукраїнської дитячо - юнацької сп...
Запрошуємо всіх небайдужих приєднатися до патріотичного велопробігу, аби показати: наших не забуто!...
Після завершення благодійної ярмарки, проведеної громадською організацією JISSENKAI KARATE TENGU DOJ...
17 червня в прогулянковому майданчику Південноукраїнської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся...
Щойно за вікном трохи теплішає і настає гарна погода, багато хто прагне вийти на пікнік. Ц...
07-08 червня 2025 в м. Кошице (Словаччина) відбулися Міжнародні змагання “Kosice Open”.&...
З 5 по 8 червня 2025 року в місті Костопіль Рівненської області відбувся чемпіонат України з су...
1 червня в міському парку координаторами «Активні парки – локації здорової України»...
У Південноукраїнській дитячо - юнацькій спортивній школі розпочав свою роботу літній прогулянковий м...