Вже другий рік поспіль вихованці старшої групи «Журавлики» ДНЗ «Ромашка» на чолі з представниками громадської організації «Бугогардова Січ українського козацтва» відвідують наш музей. Цього разу на наших гостей чекало чимало сюрпризів: екскурсія по музею, історичний квест та пізнавальний мультфільм.
Козачата з задоволенням слухали розповідь про утворення козацтва та його історичне значення, побачили народний одяг, чудові вишивані сорочки, рушники, яскраву українську кераміку, вироби з дерева, наприклад меблі, або скриню з вирізаними орнаментами, козацькі шаблі, шашки, пістолети.
На згадку про зустріч працівники музею подарували гостям солодкі сюрпризи, а ті, в свою чергу, виразили свою подяку та пообіцяли приходити частіше.
![](https://picua.org/images/2019/11/04/8c9a3cf10eedaf2e3b12e596e3fb4186.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/11/04/6f6cb79fa3323287266495187f526bbc.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/11/04/2b701bff2a92943a3143ee4ab29c9a8e.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/11/04/2f8834948adc8b97e51f3d03dadaeb84.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/11/04/09978a6ddd8646fb26a3c77afb68a658.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/11/04/4587625878aaa83664fdf751910e4dff.jpg)