![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/22/news/box3/cea9f8c5256584d6c10b2c57949bcdec.jpeg)
Соціальна послуга «надання притулку»
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Res --> 1
В останній тиждень весни, закінчується навчальний рік в усіх факультетах «Університету третього віку» в Южноукраїнській міській територіальній громаді, щирі вітання та сертифікати про закінчення навчання приймали наші мудрі випускники.
У слухачів «Університету третього віку» позаду напружений навчальний рік, протягом якого вони забули про літа, хвороби, проблеми, бо кожен знайшов для себе цікаве і корисне заняття. Студенти – це не просто пенсіонери, це – закохані в життя сивочолі жінки й чоловіки, яких об’єднало прагнення знати більше, спілкуватися і ділитися своїм багатим досвідом. Їх старість, дійсно, вдома не застане, бо впродовж навчання вони обрали собі життя цікаве, насичене і змінилися самі.
В цьому навчальному році «Університет третього віку» нараховував вісім факультетів: в м. Южноукраїнську - «Психологія», «Основи комп’ютерної грамотності», «Плавання», «Образотворче мистецтво», «Українська мова», «Медико-валеологічний», а також «Сучасна українська пані» в с. Іванівка та с. Панкратове, «Правовий простір» в смт Костянтинівка. Загальна кількість студентів склала 189 осіб.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади» висловлює подяку усім керівникам організацій, які долучилися до організації та проведення факультетів «Університету третього віку» надали спеціалістів, місце для проведення занять, техніку тощо, окрема подяка викладачам факультетів за їх працю і відданість своїй справі. Територіальний центр завжди шукає можливості та ідеї для урізноманітнення та збільшення кількості факультетів «Університету третього віку», закликаємо до співпраці усіх бажаючих доєднатися до організації нових факультетів, адже це все для наших батьків та рідних.
Навчальний рік минув швидко, сподіваємось, він був корисним та цікавим нашим поважним студентам. Усіх бажаючих навчатися в « Університеті третього віку» чекаємо в наступному році!
Відповідно до Порядку забезпечення функціонування «соціальних палат», затвердженого ріше...
Доступно та цікаво сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних пос...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
На вулиці спека +40 С°, а відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних по...
Спочатку, щоб створити невимушену доброзичливу атмосферу, привіталися один з одним різними частинами...
01 липня на подвір’ї відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний цент...
У червні 2024 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (нада...