На завершення експозиції «Тих днів не змовкне слава» до Южноукраїнського міського історичного музею 15 травня завітали студенти ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей».
Розповідь наукового співробітника музею про героїчні подвиги, мужність і самовідданість нашого народу в роки Другої світової війни на полях битв, в пеклі концтаборів і на трудовому фронті ілюстрували представлені фотографії, спогади та інші краєзнавчі документи тих далеких часів. Особливу увагу гості приділили збірці спогадів Євгенії Лаврентіївни Пустовойт – ветерана Другої світової війни.
Особлива атмосфера панувала у музеї. Присутні ніби занурилися у ті далекі часи.
На останок, ліцеїсти переглянули відео-ролик з фотосвітлинами героїв, що нині живуть у нашому місті, ознайомилися зі стендом «Нагороди періоду Другої світової війни» та елементами озброєння.
Нехай мир та злагода завжди панують у наших душах і серцях, нехай світлі травневі свята, присвячені пам’ятним датам історичних подій Другої світової війни додадуть всім нам нових сил та натхнення для побудови сучасної європейської держави – України!
![](https://picua.org/images/2019/05/15/709c5eea5a5908c5204eee29b1ecb770.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/05/15/f3fbd3889852ee13a3c841cb89db5e53.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/05/15/37349045660ad316cb88a09c537aef8a.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/05/15/9314537005cfc16893ee596e6e605822.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/05/15/f5529fc8bf5dc85ea7e93510a5898022.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/05/15/c3c8fcab5aa5c5d36669102c9b75d77f.jpg)