Свято Масниця в Університеті третього віку
З 16 по 22 лютого цього року відзначають традиційне українське свято Масниці. Це свято символізує пр...
Res --> 1
Скандинавська хода для осіб похилого віку – це чудова заміна заняттю спортом, яка дозволяє підтримувати організм у здоровій фізичні формі.
Саме з цією метою для відпочивальників відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади» було організовано пробне заняття зі скандинавської ходи в паркі біля ККСС «Олімп».
Після інтенсивних занять з палицями відпочивальники мали можливість відпочити на свіжому повітрі, поспілкуватися та зробити на пам'ять гарні фото. Бажаючі продовжити заняття матимуть таку нагоду наступного тижня.






З 16 по 22 лютого цього року відзначають традиційне українське свято Масниці. Це свято символізує пр...
До Міжнародного дня рідної мови, який відзначають у світі 21 лютого, у відділенні комплексної р...
Зима проявляє себе у всій своїй красі, але в той же час приносить безліч незручностей, особливо для...
Цього тижня студенти Університету третього віку факультету «Психологія» вивчали ораторсь...
17 лютого 2026 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Через активні бойові дії у різних частинах нашої країни зростає небезпека для нашого життя від вибух...
Як отримати натуральну допомогу в територіальному центрі? У комунальному закладі &...
До Дня закоханих у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Територіальний центр соціал...
У рамках підвищення професійного рівня та з метою впровадження отриманих знань у практичну діяльніст...
Людині, яка вперше в житті потребує допомоги у сфері психічного здоров'я, ду...