![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/69da25620dbc40795e482c3e9a4058d3.jpeg)
Обговорили результати опитування по впровадженню Громадського бюджету
18.07.2024 втретє відбулась зустріч з активними мешканками та мешканцями Южноукраїнської громад...
Res --> 1
На виконання рішення Южноукраїнської міської ради від 25.01.2018 №961 «Про невідкладні заходи щодо ліквідації та запобігання виникненню несанкціонованої (стихійної) торгівлі в місті Южноукраїнську» управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради надає інформацію про проведення рейдів по ліквідації стихійної торгівлі та кількості складених протоколів за період з 01.06.2019 по 30.06.2019.
У зазначений період проведено 36 запланованих рейдів відповідно до затвердженого графіку проведення рейдів-обстежень із ліквідації та запобігання виникненню стихійної торгівлі в місті Южноукраїнську у ІІ кварталі 2019 року, в яких прийняли участь представники управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради, КП «Служба комунального господарства», Южноукраїнського відділення поліції Первомайського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області. Рейди проводились двічі на день – вранці та ввечері, про що складено відповідні акти, які підписані присутніми членами комісії.
Основними місцями виникнення несанкціонованої торгівлі є: територія біля житлових будинків на проспекті Незалежності, 11-13; територія біля магазину «АТБ» на проспекті Незалежності, 25; територія біля магазину «Сільпо» на проспекті Незалежності, 35; територія біля ринку «Господар» на проспекті Незалежності, 37, територія біля магазину «АТБ» на проспекті Незалежності, 7.
В ході рейдів здійснювався моніторинг кількості торгуючих осіб у невстановлених місцях, кількість займаних погонних метрів торгуючими особами та асортименту товару. Всього у червні місяці було зафіксовано 600 торгуючих, що в середньому становить 16 осіб на день, в тому числі:
- 12 осіб на території біля житлових будинків на проспекті Незалежності, 11-13;
- 2 особа на території біля магазину «Сільпо» на проспекті Незалежності, 35;
- 1 особа на території біля магазину «АТБ» на проспекті Незалежності, 25.
- 1 особа на території біля магазину «АТБ» на проспекті Незалежності, 7.
Найпоширеніший асортимент товарів складається з овочів, фруктів, ягід, квітів, молочних продуктів, м’яса птиці, яєць.
Протоколів про адміністративні порушення представниками Южноукраїнського відділення поліції Первомайського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області у червні місяці не було складено.
Шановні мешканці міста Южноукраїнська!
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради закликає вас не купувати на стихійних ринках товари тваринного походження: м'ясо, ковбасні вироби, молокопродукти, яйця, тощо. Адже до всіх чинників небезпеки додається ще один– температурний, тобто сприятливі умови для розвитку мікроорганізмів. Продукція реалізується безконтрольно, без дотримання належного температурного режиму, не пройшовши лабораторний контроль, на ній немає маркування, вона не упакована належним чином, немає супровідних документів, які свідчать про її безпечність та якість. До того ж, продавці не проходять обов’язкові профілактичні медичні огляди та не мають особових медичних книжок, не дотримуються правил особистої гігієни - торгують з брудними руками, бо помити їх ніде.
Не відомо також те, чи тварина, м'ясо якої реалізують, перед забоєм була здорова чи хвора. Вживання недосліджених м’ясних продуктів несе людям загрозу зараження небезпечними хворобам наприклад, трихінельозом, саркоцистозом.
Свіжу та корисну для здоров’я сільськогосподарську продукцію краще купувати на продовольчих ринках, де її безпечність підтверджена експертними висновками державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи Держпродспоживслужби, а також в офіційній торговій мережі, де повинні гарантувати безпеку та якість харчових продуктів.
Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх близьких!
18.07.2024 втретє відбулась зустріч з активними мешканками та мешканцями Южноукраїнської громад...
11 червня, розпочалась програма AGROw UP - це безплатні консультації та вебінари для українського бі...
30 травня 2024 року та 31 травня 2024 року в великій залі виконавчого комітету Южноукраїнської міськ...
Міський голова Валерій Онуфрієнко, перший заступник міського голови з питань&nbs...
27 травня 2024 року відбулася онлайн зустріч представників виконавчого комітету Южноукраїнської місь...
Відбулась онлайн-зустріч з представниками Полянської сільської громади Закарпатської області, на які...
Що потрібно знати, щоб успішно отримати грант на розвиток власного бізнесу? Розібратися з усіма пита...
В Україні досі розповсюджений бізнес без офіційної реєстрації. І це стосується, як і невеликих підпр...
Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері г...
У зв’язку з аварійно-ремонтними р...