![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/8a2559c916514787e6c5267a7a6caf8c.png)
Унікальна можливість для ВПО отримати нову професію, допомогти собі та громаді, де ви наразі проживаєте!
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Res --> 1
29 січня 2016 року о 14:00 в Южноукраїнському міському історичному музеї відбувся показ оскароносної стрічки видатного італійського режисера Роберто Беніньї «Життя прекрасне» (1997 рік) з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.
На захід завітали учні Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей», представники Ради ветеранів війни, праці та Збройних Сил організації ветеранів України, усі охочі.
В основі сюжету кінокартини є біографія Рубіно Ромео Сальмоні – італійського єврея, в’язня Освенциму, що описав своє перебування в таборі смерті у власній книзі «Я переміг Гітлера». Саме вона стала основою для сценарію кіношедевру Роберто Беніньї.
Голокост в роки Другої світової війни 1939-1945 років є невід’ємною частиною історії і нашого краю. Мешканці Южноукраїнська щороку вшановують жертв Богданівської трагедії.
На початку листопада 1941 року румуно-німецькі окупанти створили табір смерті у селі Богданівці Доманівського району. Туди було зігнано євреїв з Одеської, Миколаївської, Кіровоградської та Вінницької областей. У період з грудня 1941 до лютого 1942 року було вбито близько 55 тисяч осіб. З початком зими 1942 року окупанти розпочали масове знищення полонених, сотні євреїв було розстріляно в яру біля Південного Бугу. Тільки в України за роки окупації з 1941 до 1944 року було знищено близько 850 -900 тисяч єврейського населення.
Щиро дякуємо адміністрації, педагогічному колективу та учням Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» за активну участь у музейних заходах!
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...