![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/dcd39c5afafc35352f389164ad8260f1.jpeg)
Стан ринку праці м. Южноукраїнська на 01.08.2024
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Res --> 1
З метою вирішення питань зайнятості осіб з інвалідністю, створення умов для їх адаптації на місцевому ринку праці, привернення уваги громадськості до проблем цієї категорії громадян, 16 березня 2016 року в Южноукраїнському міському центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей, в якому взяли участь 15 осіб з вадами здоров’я.
До участі в заході були запрошені представники Управління праці та соціального захисту населення, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Захід також відвідав член Южноукраїнського міського товариства інвалідів «Союзу організацій інвалідів України», член правління ради інвалідів, інвалід війни ІІ групи Михайло Галушкін.
Відкрила захід заступник директора Южноукраїнського МЦЗ Ніла Козуб, яка зазначила, що в Україні, незважаючи на наявність відповідного законодавства щодо соціального захисту інвалідів та їх професійної реабілітації, системи нормативів створення робочих місць для інвалідів та розвинутої мережі реабілітаційних центрів, які сприяють забезпеченню зайнятості інвалідів, рівень працевлаштування людей з інвалідністю залишається недостатнім, що свідчить про існування певних проблем, які перешкоджають їм реалізовувати своє право на працю. Вирішення цих проблем є вкрай важливим й актуальним питанням, особливо через зростання чисельності інвалідів у нашій країні за останні роки та необхідності підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.
Учасники заходу обговорювали особливості працевлаштування інвалідів у сучасних умовах, зокрема, на спеціальні робочі місця, створені шляхом надання дотації роботодавцям за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів, додаткові гарантії захисту їх трудових прав, можливість навчання за направленням служби зайнятості та одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.
Наголошувалось на чинниках, які стримують зайнятість осіб з обмеженими можливостями - це недостатня кількість спеціалізованих робочих місць, відсутність гнучких форм організації їх праці, низький рівень її оплати.
Присутніх на заході інвалідів було проінформовано про право на отримання санаторно-курортного лікування, протезно-ортопедичних виробів, зубопротезування, пільговий проїзд у приміському транспорті, про можливість покращити здоров’я та пройти безкоштовне професійне навчання на повному державному утриманні у відповідних соціальних закладах країни.
Стати членом міського товариства інвалідів «Союзу організацій інвалідів України» запропонував особам з інвалідністю Михайло Галушкін, наголосивши на привілеях, що надає членство в організації.
«Не зважаючи на хвороби, певні незручності і незгоди у повсякденному житті ми намагаємося жити повноцінним життям, працювати, творити і, що саме головне - перемагати» - зауважив Михайло Борисович.
Служба зайнятості продовжує пошук нових, ефективних шляхів та методів роботи щодо охоплення осіб з обмеженими фізичними можливостями активними заходами сприяння зайнятості.
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...
28.07.2024 о 02:30 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в се-щі Костянтинівка, співмешкане...
На території Южноукраїнської міської територіальної громади діє Порядок надання одноразової матеріал...
Станом на 05 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Запрошуємо ВПО на онлайн заходи, де представники різних міністерств і Офісу Омбудсмана нададуть відп...