
УВАГА! ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД!
У пожежонебезпечний період стрімко зростає ризик виникнення пожеж на відкритих територіях, у зв&rsqu...
Res --> 1
Лише з початку червня на водоймах країни загинуло 188 українців, із них 34 дитини. Хоча цей показник і не перевищує минулорічну червневу статистику, проте, цифри все-рівно лякають. Але, на жаль, ця смертельна статистика не зупиняє тих, хто нехтує застереженнями співробітників Служби порятунку. Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є саме недотримання правил безпечної поведінки громадянами. Зокрема, це купання в не обладнаних для цього місцях та купання в нетверезому стані.
Так, 28 червня, сталося відразу два нещасних випадки на Донеччині. У м. Бахмут фахівці ДСНС за допомогою водолазного спорядження виявили у ставку Трубний на глибині 2 м тіло потонулого чоловіка. Рятувальники вилучили тіло на берег та передали співробітникам Національної поліції.
Того ж дня, у м. Лиман, на Голубих озерах водолазами спеціалізованої аварійно-рятувальної служби с. Щурове бтакож було вилучено на берег та передано співробітникам Національної поліції тіло затонулого чоловіка.
27 червня о 18:22 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення, що в с. Бояничі Червоноградського району, що на Львівщині, під час купання в озері, пірнув у воду і не винирнув на поверхню хлопець 2010 року народження, мешканець с. Ганівка.
До місця події прибули рятувальники 22-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Сокаль.
Пожежно-рятувальним відділенням за допомогою човна, рятувальної мотузки та багра тіло потопельника без ознак життя витягнуто на берег і передано медикам та працівникам поліції.
27 червня, о 20:20 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення від служби 102 про те, що у річці Дніпро, а саме у Оболонській затоці, що в Оболонському районі столиці, знаходиться тіло людини.
На місце події було направлено водолазне відділення аварійно-рятувального загону спеціального призначення. По прибуттю рятувальники встановили, що на відстані 30 м від берега на глибині 5 м знаходилось тіло чоловіка. За допомогою водолазно-рятувального спорядження тіло було доставлено до берега та передано службі «102» для встановлення причин та обставин трагічного випадку.
26 червня у м. Миколаєві на березі річки Інгул та у Бузькому лимані на пляжі “Чайка” виявлено тіла двох загиблих жінок.
Цього ж дня, у с. Мурахівка Березнегуватської ОТГ Баштанського району Миколаївської області під час купання на місцевому ставку зник хлопчик 15 років. Про це повідомили свідки.
Під час пошукових робіт, водолазним відділенням виявлено тіло дитини та доставлено на берег.
26 червня о 20:45 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що потрібна допомога по вилученню тіла громадянина, виявленого у річці Велика Вись с. Вукитичеве Надлацької СТГ Кіровоградської області. Рятувальники вилучили тіло. Особа загиблого встановлюється.
27 червня о 06:20 надійшло повідомлення про необхідність вилучення тіла підлітка 2003 р.н. зі ставка біля с. Суходільці Долинської МТГ Кіровоградської області. Рятувальники вилучили тіло хлопця.
Загалом, з початку року на водоймах країни вже потонула 521 людина з яких 53 дітей. При цьому врятовано 242 людини, у тому числі 41 дитина.
Тож, аби зменшити показники загибелі на водних об'єктах, фахівці Служби порятунку патрулюють місця відпочинку біля води, а також щодня проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з громадянами щодо дотримання правил безпечної поведінки під час відпочинку. Проте, найбільш дієвим превентивним методом є власна обачність та відповідальність кожного громадянина!
Зважаючи на кількість надзвичайних подій біля водойм, Державна служба України застерігає: для того, щоб уникнути трагедії під час відпочинку, необхідно завжди дотримуватися елементарних правил безпеки! Зокрема:
пам'ятайте - відпочивати та купатися можна лише на спеціально обладнаних пляжах;
ніколи не пірнайте в незнайомих місцях;
не лишайте дітей без нагляду біля води та не дозволяйте їм самостійно відвідувати місцеві ставки та річки;
не запливайте далеко. Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах;
не заходьте у воду в стані алкогольного сп'яніння;
не наближайтесь до суден, човнів і катерів, які пропливають поблизу вас;
температура води повинна бути не нижче +17 °С;
плавайте у воді не більше 20 хвилин, причому цей час повинен збільшуватися поступово, починаючи з 3 - 5 хвилин;
слідкуйте за штормовими попередженнями і не виходьте у плавання на човнах при сильних поривах вітру.
У пожежонебезпечний період стрімко зростає ризик виникнення пожеж на відкритих територіях, у зв&rsqu...
За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології на території Південноукраїнської міськ...
До початку збирання врожаю вся збиральна техніка, агрегати та автомобілі повинні мати відрегульовані...
Настала чудова пора року – літо. Найбільш чудовий відпочинок влітку – відпочинок на воді...
За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології на території Південноукраїнської міськ...
❗️За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології на території Южноукраїнської міської...
25 квітня 2025 року о 9:00 у залі засідань Південноукраїнської міської ради (б-р Квітко...
17.04.2025 року фахівцями Вознесенського районного управління Головного управління ДСНС України у Ми...
15 квітня близько 20:54 год біля Дошки Вічної пам'яті на площі перед будівлею виконавчого к...
❗️Вночі та вранці 12 квітня по області та м. Південноукраїнськ сильні заморозки 0-5° (стихійне м...