Патріотичний майстер-клас «Кольори свободи» до Дня Української Державності
У Панкратівському бібліотечному пункті відбувся майстер-клас «Кольори свободи», присвяче...
Res --> 1
Леся Українка – окраса і гордість української нації, одна із фундаторів нової української літератури. Одержима. Мавка українського мистецтва слова. Класик української літератури, поетеса, драматург, перекладач.
В Южноукраїнській міській бібліотеці зібралися прихильники поетичної творчості Лесі Українки, щоб у колі однодумців провести літературне свято «Високе світло імені і слова…», присвячене 150–й річниці від дня народження геніальної дочки України – Лариси Петрівни Косач.
Під час заходу присутні ознайомилися з цікавими фактами з життя поетеси, її творчістю та громадянською позицією, переглянули фільм, присвячений пам’яті Лесі Українки. Звучало на заході і живе слово поетеси у виконанні користувачів бібліотеки.
Учасники заходу також мали можливість ознайомитися з літературною виставкою-персоналією «Вітрила Лесиної долі». На виставці експонувалися різні видання: твори поетеси, літературознавчі й публіцистичні праці про її творчість.
Захід пройшов в теплій, творчій атмосфері.





У Панкратівському бібліотечному пункті відбувся майстер-клас «Кольори свободи», присвяче...
У Південноукраїнській міській бібліотеці оформлено книжкову виставку «Є така держава – У...
У Панкратівському бібліотечному пункті до Дня Української Державності оформлено книжкову в...
Південноукраїнська міська бібліотека до Дня українських миротворців підготувала книжкову виста...
В Панкратівському бібліотечному пункті відбулася літературна вікторина «Впізнай героя»....
Південноукраїнська міська бібліотека продовжує відзначати ювілеї видатних письменників. У липні ми з...
З нагоди 30-річчя прийняття Основного Закону нашої держави у Костянтинівській бібліотеці-філії прове...
Південноукраїнська міська бібліотека провела вуличний захід «Літо з бібліотекою», під ча...
В Іванівській бібліотеці-філії відбулась арт-майстерня «Затишок своїми руками». В умілих...