![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/21/news/box3/f974435eb928bd1302f6bf38889b2083.png)
Пам’ятаємо!
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
Res --> 1
Попри яскраве сонце сьогоднішній день став чорним для нашої громади: ми прощалися з солдатом мотострілкового підрозділу Олександром Вікторовичем Кушніром, що загинув у Бахмутському районі 17 липня. Йому було лише 20 років…
Олександр народився у Вознесенську. У дитинстві та юнацтві захоплювався багатьма видами спорту – грав у футбол, теніс, займався боксом. У перший клас пішов у Южноукраїнську школу № 3. Старші класи закінчив у смт. Олександрівка. Вступив до Миколаївського вищого навчального закладу, але юнаку не сподобалося дистанційне навчання, що розпочалося через пандемію ковіду, і він забрав документи. Почав працювати на себе, брався за різну роботу, бо розумівся на багатьох речах і мав золоті руки. Товариський, веселий хлопець, він завжди приходив на допомогу рідним та багатьом друзям, підтримував їх. З коханою дівчиною Олександр мріяв про світле мирне майбутнє… 31 січня 2023 року був призваний на службу до ЗСУ. Не вагаючись, пішов у військкомат. Потрапив до 2-го механізованого відділення 1-го механізованого взводу 3-ої механізованої роти 1-го механізованого батальйону. Своїм рідним Олександр казав, що знайшов себе у військовій службі, тому підписав контракт із ЗСУ. Але через півроку, 17 липня Герой загинув під час мінометного обстрілу біля населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району.
Чисельні друзі та рідні воїна приїхали з Олександрівки та Вознесенська, щоб провести його в останню путь. Після віддання військових почестей щирі співчуття та подяку за виховання сина висловили секретар міської ради Олександр Акуленко та начальник першого відділу Вознесенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Євген Левченко. Пам'ять всіх воїнів, що загинули у боротьбі з ворогом, вшанували хвилиною мовчання. Южноукраїнці несли квіти до труни, схиляли голови і, не стримуючи сльози, прощалися з воїном.
Солдат Олександр Вікторович Кушнір похований на кладовищі смт. Олександрівка Вознесенського району. Герої не вмирають, вони залишаються в наших серцях…
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, солдата мотостр...
Поліцейські сирени, що пролунали зранку, розтривожили місто – то правоохоронці прощалися зі св...
Жорстока війна не перестає нагадувати про себе. Зі скорботою в серці повідомляємо, що 04 липня 20...
Сьогодні минають роковини смерті воїна та волонтера нашої громади, стрільця-санітара 1-го відділення...
Сьогодні на міському кладовищі южноукраїнці попрощалися з воїном, старшим солдатом, гранатометником...
З біллю та сумом повідомляємо про передчасну смерть гранатометника, старшого солдата Шалигіна...
22 червня – день, коли наш народ вшановує світлу пам’ять мільйонів українців, житт...
Громада знову у жалобі: на площі Палацу Культури «Енергетик» южноукраїнці попрощалися з...