Повідомлення про плановану діяльність
ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля з...
Res --> 1
27 січня на пристанційному майданчику Южно-Української АЕС пройшов флешмоб «22 віджимання впродовж 22 днів». Колектив енергокомплексу та особовий склад військової частини 3044 Національної гвардії України, що несе охорону та оборону об'єктів ВП ЮУАЕС, - у цілому майже 80 осіб - приєдналися до міжнародного флешмобу#22PushupChallenge, покликаному привернути увагу до ветеранів, які брали участь у бойових діях, щоб підтримати їх моральний дух.
Южно-Українські атомники та військові прийняли естафету від Запорізької АЕС і передали її іншим військовим частинам Національної гвардії України, що забезпечують охорону та оборону об'єктів атомних станцій.
Заступник командира військової частини 3044 з роботи з особовим складом Ігор Моспан зазначає, що адаптуватися в суспільстві южно-українським військовим - учасникам АТО - допомагають штатні офіцери-психологи, а також соціальні центри. Вони проводять психологічну реабілітацію та надають всебічну підтримку бійців. «Згідно з Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», всі військовослужбовці, які мають статус учасника бойових дій із числа учасників АТО також отримують соціальні пільги в різних сферах обслуговування - охорони здоров'я, житлово-комунальній, транспортній. Для них передбачено пільги в трудовому законодавстві, виплата грошової допомоги та пенсій. Усі разом ці заходи підтримують бойовий дух наших військовослужбовців», - підкреслив він.
У військовій частині 3044 Національної гвардії України з охорони об'єктів Южно-Українського енергокомплексу статус учасника бойових дій мають 58 військовослужбовців. За словами заступника командира частини, в 2017 році бійці в/ч 3044 продовжать брати участь у Антитерористичній операції.
Додатково
Старт флешмобу пов'язаний з кампанією підтримки ветеранів війни та привертанням уваги до проблеми посттравматичного синдрому в учасників військових дій. 22 ветерани війни щодня кінчають життя самогубством - так роз'яснюється цифра в назві флешмобу. Йдеться про американських військових, і число 22 не варто сприймати як актуальні статистичні дані: таку кількість ветеранів, які наклали на себе руки, було згадано в американському державному звіті 2012 року, де також вказувалося, що до публічного використання цих даних необхідно підходити з обережністю, аби уникнути маніпуляцій. Проте, проблема існує, і 2013 року в Америці з'явився рух #22Kill, що нині й дав поштовх флешмобу.
В Україні люди підтримують воїнів АТО, які повернулися із зони бойових дій і мають посттравматичний синдром. До флешмобу приєдналися тисячі українців - правоохоронці, військовослужбовці та всі охочі.
ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля з...
Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля з...
Активісти ГО «Українське ядерне товариство» в м. Південноукраїнськ провели серію профорі...
Працівники філії «ВП ПАЕС» з місцевого осередку Українського ядерного товариства допомог...
5 листопада на Південноукраїнській АЕС розпочала роботу місія підтримки Паризького центру Всесвітньо...
Зразковий ансамбль народного танцю «Квіти України» Палацу культури “Енергетик&rdqu...
Члени місцевого осередку Українського ядерного товариства (УкрЯТ), більшість з яких є працівниками П...
Представники Південноукраїнської АЕС у складі корпоративної команди Енергоатома взяли участь у Київс...
8 жовтня у рамках проєкту «Nuclear Education» в інформаційному центрі «Імпульс&raq...
Південноукраїнська АЕС готова до несення зимових навантажень - такого висновку дійшла комісія у скла...