![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/dcd39c5afafc35352f389164ad8260f1.jpeg)
Стан ринку праці м. Южноукраїнська на 01.08.2024
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Res --> 1
21 березня Южно-Український енергокомплекс відвідали скаути Миколаївського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації (МОО ВМГО) «Національна організація скаутів України» та організації «Horse» BdP (Німеччина) - учасники екологічного проекту «Зелена планета».
Знайомство скаутів двох країн з унікальним енергетичним комплексом на півдні України розпочалося з відвідування Інформаційного центру ВП ЮУАЕС. Тут фахівці відділу роботи з громадськістю та ЗМІ на спеціальних макетах продемонстрували принципи роботи основного обладнання атомної станції. Продовжився візит відвідуванням пристанційного майданчика АЕС і повномасштабного тренажера (ПМТ) блочного щита управління. З неприхованою цікавістю молоді люди спостерігали за тим, як після зміни потужності реакторної установки аналога-тренажера та переведення її в підкритичний гарячий стан спрацьовує блокування примусового розвантаження реактора (на ПМТ) і як він зупиняється аварійним захистом. Завершився візит скаутів на оглядовому майданчику Ташлицької ГАЕС.
Вражень і запитань у екскурсантів було чимало. «Повномасштабний тренажер, на якому ми побачили, як функціонує та чи інша кнопка, - звичайно, найцікавіший об'єкт з тих, де нам вдалося сьогодні побувати, - поділився думками один з німецьких гостей представник організації скаутів «Horse» BdP Даніель Штруве. - Враження від екскурсії найчудовіші. У нас в Німеччині відвідати атомну станцію немає можливості. Про АЕС та принцип їх роботи ми дізнаємося лише з навчальних посібників».
- Наш проект спрямований на екологічну складову, на турботу та дбайливе ставлення до природи. Відвідування діючої атомної станції було одним з пунктів програми, - розповідає голова МОО ВМГО «Національна організація скаутів України» Євген Семенков. - АЕС, яка розташована на Миколаївщині, це частина нашого життєвого простору, і молоде покоління має знати, як вона працює, як влаштована, які наслідки можуть бути за тих чи інших обставин. Спираючись на те, що я встиг помітити: на атомній станції дуже дбайливо ставляться до навколишнього середовища та сумлінно виконують свої професійні обов'язки.
Метою еко-фестивалю «Зелена планета», ініціаторами якого виступили члени МОО ВМГО «Національна організація скаутів України», є формування у молоді дбайливого ставлення до природного середовища. З 18 по 28 березня скаути з України та Німеччини в 4 районах Миколаївської області (Первомайському, Баштанському, Снігурівському та Жовтневому) проводять еко-фести для учнівської молоді.
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...
28.07.2024 о 02:30 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в се-щі Костянтинівка, співмешкане...
На території Южноукраїнської міської територіальної громади діє Порядок надання одноразової матеріал...
Станом на 05 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Запрошуємо ВПО на онлайн заходи, де представники різних міністерств і Офісу Омбудсмана нададуть відп...