![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/6718dd60ba64b1b4923b9623b349daca.jpeg)
Гайд безбар'єрних подій
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Res -->
8 серпня 2024 року в залі засідання управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулася зустріч з представниками всеукраїнської громадської організації «Об’єднання матерів і дружин Захисників України» в Миколаївській області з матерями та дружинами загиблих, зниклих безвісти військослужбовців та тих що знаходяться в полоні. Головною метою роботи громадської організації є гуртування жінок, психологічна підтримка жінок, як професійна так і за методикою «рівний-рівному». Обговорили питання створення ініціативної групи громадської організації «Об’єднання матерів і дружин Захисників України» в м. Южноукраїнськ.
Директор Южноукраїнського міського центру соціальних служб Алла ДИЗИК розповіла присутнім про створення в Южноукраїнській міській територіальній громаді СЕРВІСНОГО ОФІСУ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ, який входить до структури Центру соціальних служб. Фахівець із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб проводить консультації щодо державних та місцевих програм з підтримки ветеранів та членів їх сімей, отримання пільг та виплат, порядку отримання статусів, реалізації права на житло, здобуття освіти, можливостей отримання медичної допомоги, оздоровчої реабілітації тощо. У приміщенні Центру соціальних служб також надаються консультації практичного психолога щодо покращення емоційного стану та допомога в адаптації до цивільного життя. Консультації надаються індивідуально та дистанційно.
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
13.08.2024 об 11.30 в залі засідання управління соціального захисту населення Южноукраїнської місько...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...
На території Южноукраїнської міської територіальної громади діє Порядок надання одноразової матеріал...