Яскраві перемоги юних гімнасток на всеукраїнському турнірі у Хмельницькому
17–18 квітня 2026 року в місті Хмельницький відбувся всеукраїнський турнір з художньої гімнаст...
Res --> 1
Всеукраїнський турнір з міні-футболу серед юнацьких команд 2012-2013 року народження відбувся 25 вересня в смт. Любашівка Одеської області.
Шість команд юних футболістів змагалися за право бути найкращими на спортивному майданчику Любашівської ЗОШ № 2.
На початку турніру команда СК «Олімп» УСО, під керівництвом тренера-викладача Яроховича С.П., здобула перемогу в своїй підгрупі з рахунком 2:1 у спортсменів ФК «Балта», але поступилася з рахунком 0:3 команді «Дербі» (м. Первомайськ).
В матчі за 3 місце наші хлопці були вже більш зібрані та налаштовані тільки на перемогу!
Мабуть завдяки командному духу та досить непоганому володінню м’ячем, южноукраїнські «олімповці» перемогли у цій грі своїх ровесників команди «ДЮСШ Криве Озеро» з рахунком 7:0 !!!
Найкращим гравцем команди СК «Олімп» на цьому турнірі було визнано Олександра Неграя!
Але, міні-футбол, як і великий футбол – гра командна! Тож, вітаємо всіх наших хлопців з бронзовими нагородами турніру та бажаємо подальших спортивних успіхів!

На фото ряд зверху: Жовтюк Ярослав, Заєць Олексій, Воробйов Владислав, тренер-викладач СК «Олімп» УСО Ярохович Сергій Павлович, Мазур Іван, Гладченко Михайло; ряд знизу: Фільварченко Роман, Макуха Арсеній, Неграй Олександр, Одольчук Ярослав

17–18 квітня 2026 року в місті Хмельницький відбувся всеукраїнський турнір з художньої гімнаст...
Сьогодні в Іванівському сільському клубі відбувся спортивний захід — розминка, присвячена Всес...
27–28 березня 2026 року Бессарабія прийняла учасників відкритого чемпіонату міста Ізмаїл з худ...
21 березня 2026 року в танцювальній залі Палацу культури «ЕНЕРГЕТИК» упра...
За інформацією Міністерства молоді та спорту України підбито підсумки 2025 року у сфері фізичної кул...
Цими вихідними футбольне поле спорткомплексу «Олімп» Південноукраїнської АЕС стало місце...
21 грудня 2025 року в Палаці культури «Енергетик» відбувся відкритий турнір із шахі...
--️Підкорювали фінал найбільшого свята відкритої води на землі Oceanman Word Final Championship 2025...
6 грудня наша ненька відзначає день Збройних Сил України. Ми дякуємо всім хто захищає нашу країну, м...
22 листопада у місті Миколаєві відбувся Всеукраїнський відкритий кубок " UKRAINE FIGHTER CUP&qu...