«Це саме той ветеран»
Український ветеранський фонд запустив інформаційну кампанію, щоб нагадати — кожен ветеран зас...
Res --> 1
Департамент соціальних питань та охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради надає роз’яснення щодо порядку розірвання трудового договору з ініціативи працівника.
Якщо звернутися до ст.38 КЗпП, що визначає порядок розірвання трудового договору з ініціативи працівника, то в частині першій цієї статті вказано, що працівник має право розірвати трудовий договір.
Працівник підлягає звільненню за власним бажанням лише тоді, коли він попередить про це роботодавця письмово за два тижні, а не з дати написання заяви про звільнення. Випадки, коли двотижневий термін попередження про звільнення не застосовується і роботодавець зобов’язаний розірвати трудовий договір у строк, про який просить працівник, викладені в частині першій ст.38 КЗпП і пов’язані з неможливістю працівника продовжувати роботу на цьому підприємстві. Про своє звільнення працівник може повідомити роботодавця різними способами.
Як правило, працівник пише заяву про звільнення і в цей же день віддає її керівнику. Керівник ставить на ній резолюцію і саме з цієї дати починається відлік двох тижнів. Згідно зі ст.241¹ КЗпП строк, обчислюваний тижнями, закінчується у відповідний день тижня. У результаті день написання заяви про звільнення, і день попередження роботодавця про звільнення збігаються, і не виникає питань, з якої дати починається відлік двох тижнів. Заява про звільнення може бути надіслана поштою листом з повідомленням про вручення. Тоді день написання заяви про звільнення і день попередження, ймовірніше за все, не збігатимуться.
Як зазначено у п.2 «Правил надання поштового зв’язку», затверджених постановою КМУ від 05.03.2009 р. № 270, повідомлення про вручення поштового відправлення, поштового переказу — це повідомлення, яким оператор поштового зв’язку доводить до відома відправника чи уповноваженої ним особи інформацію про дату вручення реєстрованого поштового відправлення та прізвище одержувача.
Отже, саме повідомлення про вручення з позначкою про дату вручення буде документальним підтвердженням дати, коли роботодавець був попереджений про звільнення. Саме з дати, вказаної у повідомленні про вручення (а не з дати написання заяви про звільнення), почнеться відлік двотижневого терміну для звільнення працівника за власним бажанням.
Український ветеранський фонд запустив інформаційну кампанію, щоб нагадати — кожен ветеран зас...
Щороку 20 листопада в день річниці прийняття Конвенції про права дитини Україна відзначає Всесвітній...
Найчастіше аварії стаються через нетверезих водіїв або необережність пішоходів, які у сутінках стают...
Міський голова Валерій Онуфрієнко разом із депутаткою міської ради Анастасією Палько, яка є також за...
На базі «Центру комплексної реабілітації «Поділля» у Вінниці відкрито унікальний м...
21.11 в м.Південноукраінськ , Вознесенського р-ну буде працювати мобільна група БФ «Право...
У межах Меморандуму Міністерства у справах ветеранів України із МБФ “Сприяння розвитку медицин...
Реабілітація дітей з інвалідністю – це відшкодування вартості реабілітаційних послуг для дітей...
Управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради інформує територіальну гро...
Чому ППД важлива й де її місце в організаційній структурі підприємства? ППД дає змогу управляти р...