У Южноукраїнському міському історичному музеї експоновано виставку «З Україною в серці» до Дня Збройних Сил України. На тематичній виставці розміщено світлини наших земляків, у тому числі ті, які були зроблені в зоні проведення антитерористичної операції. Тут також можна побачити відомі світлини, які розповідають про найбільш героїчні й трагічні події цієї війни.
Також в музеї є постійно діючі експозиції, які дають змогу зазирнути в минуле та подивитися, якими була зброя та одяг українських воїнів у різні історичні епохи.
День Збройних сил України – це насамперед почесне свято тих, хто захищає нашу державу, опікується про безпеку та зміцнення обороноздатності країни. Це день сміливих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких Україна залишається суверенною незалежною державою.
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/12/8/content/a3e2e33532e4d650dd1c5e9ad9a40fb9.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/12/8/content/671dd696adbadaf0367901996b6828da.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/12/8/content/530001c772ddee9cf1a2e965ef88bfa6.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/12/8/content/17a5ed88533761c93616b1a4924adcf8.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/12/8/content/063bbe1a7c9a4bb81bbc06a6de306c1c.jpeg)