Робота щодо дій в складних погодних умовах зимового періоду
З метою належної організації роботи в складних погодних умовах зимового періоду комунальний заклад &...
Res --> 1
8 вересня 2017 року вихованці відділення соціальної реабілітації дітей – інвалідів комунального закладу „Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська” відвідали Радонове озеро в с. Мигія Первомайського району.
Культорганізатор розповіла дітям про історію виникнення озера, про радонові джерела, якими воно живиться, а неймовірні пейзажі Гранітно – степового Побужжя – нашої малої батьківщини – нікого з дітей не залишили байдужими.
Море емоцій отримали діти від прогулянки до туристичного комплексу «Протичанська скеля». Подорож мала пізнавально-розважальний зміст, адже кожен з нас має знати історію рідного краю та пишатися з її красою.




З метою належної організації роботи в складних погодних умовах зимового періоду комунальний заклад &...
У зв’язку з настанням холодів та з метою недопущення переохолодження організму бездомних грома...
26 грудня у відділенні комплексної реабілітації дітей та молоді з інвалідністю комуна...
25 грудня 2025 року у відділенні комплексної реабілітації дітей та молоді з інвалідністю відбу...
24 грудня 2025 року працівники комунального закладу «Територіальний центр соціального обслугов...
24 грудня відпочивальники відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг територіального цент...
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
23 грудня проведено психологічне заняття у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг на тему: &laq...
22 грудня Південноукраїнським представництвом Українського Червоного Хреста для відпочивал...
Тема заняття: Види соціального забезпечення. Соціальне забезпечення в Україні — ц...