Патронат над дитиною: турбота, що змінює життя
9 липня фахівець із соціальної роботи Південноукраїнського міського центру соціальних служб Марина Я...
Res --> 1
17.03. 2021 з метою огляду наявних вільних комунальних приміщень, в яких можна було б облаштувати «кризові кімнати», зокрема денного центру для постраждалих осіб від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі відбувся виїзд заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрія Сіроуха та Марії Дроздової за участю директора Южноукраїнського міського центру соціальних служб Алли Дизик, представника департаменту інфраструктури та містобудування Андрія Лопушенка та спеціаліста КП ЖЕО.
У лютому місяці поточного року міським головою Валерієм Онуфрієнко підписано розпорядження «Про створення робочої групи з розгляду питання доцільності створення та облаштування центру соціальної підтримки» №31-р.
Упродовж місяця Юрієм Сіроухом та ініціатором розвитку соціальної мережі в місті директором міського центру соціальних служб Аллою Дизик, учасниками робочої групи проводиться значна підготовча робота, в т.ч. й по залученню інвестицій для реалізації даного проєкту.


9 липня фахівець із соціальної роботи Південноукраїнського міського центру соціальних служб Марина Я...
Наставництво — це коли доросла людина регулярно підтримує дитину або молоду людину, яка зроста...
25 червня у Південноукраїнському відділі Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнято...
Головною метою діяльності Сервісного офісу у справах ветеранів «Територія 4.5.0» &m...
Протягом червня 2026 року в межах співпраці Південноукраїнського міського центру соціальних служб із...
23 червня фахівець із соціальної роботи Південноукраїнського міського центру соціальних служб Марина...
11 червня фахівець із соціальної роботи Південноукраїнського міського центру соціальних служб Марина...
11 червня 2026 року практичний психолог центру Олена АЛЕКСАНДРОВА провела тренінг для вихованців таб...
Контакти державних та громадських організацій,які допомагають тим, хто пережили СНПК та їх родин...
Завдяки співпраці Миколаївської обласної організації Українського Червоного Хреста та Сервісного офі...