14 грудня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулось відкриття експозиції «Вони бачили смерть в обличчя» рамках мітингу з нагоди відзначення у місті Южноукраїнську Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Усі присутні мали змогу ознайомитись з експозицією, в якій представлені документи, що розповідають про трагедію, фото з місця аварії, особисті нагороди, речові експонати ліквідаторів катастрофи та потерпілих.
Наш земний поклін та довічна вдячність усім тим, хто ризикуючи своїм здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.
Це – священна пам’ять про всенародний подвиг, котрий ніколи не зітреться з історії людської, не згасне у віках.
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2017/12/14/a282c94f347e43cbe0481ab98c915094.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2017/12/14/36f712678ed3071a26241124e66aa9b2.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2017/12/14/47bfaede57f962cd7bfd6f9841ac3828.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2017/12/14/0ef937182f0675916b8da9ae8a8953e7.jpeg)
За довідками з приводу організації екскурсій звертайтеся за адресою:
м. Южноукраїнськ
вул. Набережна Енергетиків, 12-а
тел. для довідок: (05136) 2-12-71