у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею 7 травня відбулося відкриття експозиції «Тих днів не змовкне слава» до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Учасники заходу - учні 1-Б класу Южноукраїнської гімназії №1- з цікавістю слухали розповідь мешканки нашого міста Баликіної Лариси Петрівни доньки партизана, керівника інформаційного сектору ради ветеранів, голови первинної організації ветеранів – вчителів. Лариса Петрівна на власні очі бачила і на собі відчула усі страхіття Другої світової війни. Зі сльозами на очах згадувала ті тяжкі роки, поділилася спогадами про дитинство та юність, закликала учнів добре навчатися і вирости гідними громадянами своєї держави. Її розповідь розчулила присутніх у залі, змусила поринути у часи воєнного та повоєнного лихоліття.
Також, гімназисти мали змогу переглянути експозицію, в якій експоновано елементи озброєння, нагороди, історичні документи, особисті речі та фото безпосередніх учасників бойових дій у Другій світовій війні 1939 – 1945 років.
Наприкінці заходу діти взяли участь у майстер – класі із виготовлення символу пам’яті та перемоги «Мак – квітка пам’яті». Кожен учасник мав змогу виготовити власноруч свою квітку і прикрасити нею фотозону на Музейній площі.
Запрошуємо усіх охочих в цей святковий день відвідати фотозону до Дня Перемоги, яка оформлена нашою малечою.
Ось вже 74-та весна вітає всіх тих, хто пережив війну, вітає вона й тих, хто знає про ті події не лише з книг, фільмів чи з розповідей старшого покоління. Вітає і вкотре нагадує про страхіття війни й наказує берегти мир.
![](https://picua.org/images/2019/05/07/4c67bfd47dec43d4cbd1aee1d38680a8.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/05/07/b8e6bdf6a7377a070945175ff15f9bec.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/05/07/924937768d03e09ace7b32fc6a23694d.jpg)
![]( https://picua.org/images/2019/05/07/82e6f2e7375eec4ab334590662fc9a2e.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/05/07/01fb0880c51a009a1b3fe459498fee38.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/05/07/8ae36917de0667fb74d72bad825a39d4.jpg)
![]( https://picua.org/images/2019/05/07/0869fc7330fa84ecd0a4c72ea9859860.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/05/07/b15967c6ef150ecdbea0ccf067dd29ee.jpg)
![](https://picua.org/images/2019/05/07/a40bac7c6443564b1852ea7de37d9ac3.jpg)