25 вересня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею знову відбулась відеоподорож «Чарівними стежками України» до Всесвітнього дня туризму.
Учні 10 класу ЮЗШ№4 мандрували віртуальними стежками України, різними її куточками, знайомились із столітньою історією українських міст, їх архітектурою, культурними пам’ятками. А також, насолоджувалися краєвидами нашої країни.
Запрошуємо всіх охочих вирушити у відеоподорож, яка триває з 25 вересня по 29 вересня.
![](https://picua.org/images/2018/09/26/5318f352bc4b48c1e95226c2c538f2d4.jpg)
![](https://picua.org/images/2018/09/26/97b3b9ef7ed76e792be016cfd012ac47.jpg)
![](https://picua.org/images/2018/09/26/5824c80065653eb97a9e5d78f7b875bb.jpg)
![](https://picua.org/images/2018/09/26/70d04f1cf92ad2c25e698749bd25855f.jpg)
За довідками з приводу організації екскурсій звертайтеся за адресою:
м. Южноукраїнськ
вул. Набережна Енергетиків, 12-а
тел. для довідок: (05136) 2-12-71