![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/12/news/box3/cf51b8cbd2dc467f57ce011afb1f8e3e.png)
До уваги ветеранів! Які послуги реабілітації безкоштовно надаються ветеранам та ветеранкам
У рамках співпраці з Національною службою здоров’я України Мінветеранів роз'яснює ветерана...
Res --> 1
На передодні свят Дня матері та Міжнародного дня сім’ї, 12 травня поточного року Южноукраїнським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано та проведено круглий стіл на тему: «Діалог з владою» за участю батьків-вихователів ДБСТ сімей В’юн та Арбуз, керівників суб’єктів соціальної роботи, посадових осіб та депутатів Южноукраїнської міської ради.
Зустріч із посадовцями відбулася у форматі відкритого діалогу. Віолета Миколаївна і Марія Вікторівна охоче розповідали про життя своїх сімей, поділилися як і пройденими труднощами так і досягненнями дітей-вихованців. Доказами щоденної та плідної праці батьків-вихователів стали нагороди, медалі, грамоти юних вихованців, а також неперевершена виставка власноруч виконаних робіт дітей, які неодноразово приймали участь у міських та обласних святкових заходах, конкурсах, виставках та нагороджувалися грамотами та подарунками.
Батьки - вихователі отримали слова підтримки від першого заступника міського голови Ганни Мустяци, Людмили Дзюбенко, Вадима Узунова. Подякувавши батькам за любов до дітей, за терпіння у нелегкій щоденній справі, за життєву мудрість та знання, які вони передають дітям-вихованцям, Ганна Мустяца вручила батькам квіти та подарунки.
У рамках співпраці з Національною службою здоров’я України Мінветеранів роз'яснює ветерана...
Для пошуку інформації стосовно послуг за програмою медичних гарантій м...
Е-Карта допоможе ветеранам та ветеранкам, а також членам їхніх сімей та сім’ям загиблих обор...
03 липня в реагування на повідомлення щодо вчинення домашнього насильства фахівцем із соціально...
27 червня фахівцем із соціальної роботи Денного центру соціально-психологічної допомоги особам,...
Онлайн курси програмування та ІТ-професій з гарантією працевлаштування від Mate...
Міністерство соціальної політики України робить все можливе, щоб військовоп...
Організація Об’єднаних Націй з 2015 року започаткувала Міжнародний день боротьби з сексуальним...
Щомісяця в рамках популяризації в громаді послуги патронату над дітьми в приміщенні Южноукраїн...
Фахівці Сервісного офісу у справах ветеранів, який створено у громаді при Южноукраїнському міському...