Яскраві перемоги юних гімнасток на всеукраїнському турнірі у Хмельницькому
17–18 квітня 2026 року в місті Хмельницький відбувся всеукраїнський турнір з художньої гімнаст...
Res --> 1
18 травня 2019 року у місті Черкаси відбувся Відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо фестиваль «Естафета поколінь», в якому прийняли участь близько 200 учасників з різних регіонів України.
Вихованець відділення дзюдо комунального закладу «Южноукраїнська дитячо - юнацька спортивна школа» Роговий Олексій привіз у рідне місто срібло, виборовши почесне друге місце у ваговій категорії 38 кг.
Участь у таких змаганнях сприяє підвищенню спортивної майстерності юних дзюдоїстів, тому що їх успіхи це - результат таланту та наполегливої праці.
Бажаємо тренеру - викладачу з дзюдо Тімашкову Юрію Юрійовичу та його вихованцям спортивних перемог в майбутньому.


17–18 квітня 2026 року в місті Хмельницький відбувся всеукраїнський турнір з художньої гімнаст...
Сьогодні в Іванівському сільському клубі відбувся спортивний захід — розминка, присвячена Всес...
27–28 березня 2026 року Бессарабія прийняла учасників відкритого чемпіонату міста Ізмаїл з худ...
21 березня 2026 року в танцювальній залі Палацу культури «ЕНЕРГЕТИК» упра...
За інформацією Міністерства молоді та спорту України підбито підсумки 2025 року у сфері фізичної кул...
Цими вихідними футбольне поле спорткомплексу «Олімп» Південноукраїнської АЕС стало місце...
21 грудня 2025 року в Палаці культури «Енергетик» відбувся відкритий турнір із шахі...
--️Підкорювали фінал найбільшого свята відкритої води на землі Oceanman Word Final Championship 2025...
6 грудня наша ненька відзначає день Збройних Сил України. Ми дякуємо всім хто захищає нашу країну, м...
22 листопада у місті Миколаєві відбувся Всеукраїнський відкритий кубок " UKRAINE FIGHTER CUP&qu...