УВАГА! 09.00 ХВИЛИНА МОВЧАННЯ
Вічна пам’ять кожному, хто загинув за Україну, за її свободу, незалежність і право жити...
Res --> 1
23 березня відбулося планове засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мустяци Г.Ф. У роботі взяли участь 10 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із 14 осіб загального складу, начальники управлінь, служб та відділів місцевого самоврядування, засоби масової інформації.
До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено 12 основних та 1 додаткове питання. Членами виконавчого комітету розглянуто та прийнято 13 рішень. Основними є такі питання: «Про затвердження натуральних показників площ прибудинкових територій по кожному багатоквартирному житловому будинку комунальної форми власності міста Южноукраїнська», «Про затвердження складу координаційного комітету сприяння зайнятості населення міста Южноукраїнська та Положення про нього в новій редакції», «Про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради протягом 2015 року», «Про ліквідацію міської комісії з питань альтернативної (невійськової) служби», «Про надання матеріальної допомоги», «Про взяття на квартирний облік», «Про надання жилих приміщень з фонду житла для тимчасового проживання громадянам, які постраждали від пожежі в гуртожитку будинку №8 на вулиці Дружби Народів в місті Южноукраїнську».
Також, членами виконавчого комітету внесено зміни до Порядку часткового відшкодування з міського бюджету витрат на забезпечення лікарськими засобами інвалідів І та ІІ групи із психічними захворюваннями, І та ІІ групи із захворюванням на бронхіальну астму при амбулаторному лікуванні та до Порядку використання коштів з міського бюджету на відзначення ювілеїв осіб похилого віку та надання стипендії міського голови, а також затверджено Порядок часткового відшкодування з міського бюджету витрат ветеранів війни на лікарські засоби при амбулаторному лікуванні.












Вічна пам’ять кожному, хто загинув за Україну, за її свободу, незалежність і право жити...
На щиті повернувся додому наш земляк, світла та мужня людина – Антон Геннадійович Мокеєв. Площ...
Зупинись... Вічна пам’ять кожному, хто загинув за Україну, за її свободу, незалежність і пр...
2 травня 2026 року Інклюзивно-ресурсному центру Південноукраїнської міської ради виповнюється 8 рокі...
Відповідно до розпорядження міського голови від 17.04.2026 №92-р «Про проведення щорічної акці...
Сьогодні працівники виконавчого комітету, структурних підрозділів міської ради, комунальних підприєм...
30 квітня у Сервісному офісі традиційно відбулася зустріч групи підтримки «Місце сили»,...
29 квітня практичний психолог Олена Александрова провела заняття в межах «Школи відповідальног...
Квітень у Південноукраїнській громаді став місяцем активної праці, турботи та спільної відповідально...