![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/8a2559c916514787e6c5267a7a6caf8c.png)
Унікальна можливість для ВПО отримати нову професію, допомогти собі та громаді, де ви наразі проживаєте!
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Res --> 1
24 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Пароконного В.К. У роботі взяли участь 13 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із 14 осіб загального складу, начальники управлінь, служб та відділів місцевого самоврядування, керівники комунальних підприємств, засоби масової інформації.
До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено 30 питань. Міський голова детально доповів про основні напрямки Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Южноукраїнська на 2016-2020 роки, в основі якої – нові проекти, спрямовані на покращення соціально-економічного та культурного розвитку міста. Членами виконавчого комітету одноголосно прийнято рішення «Про розгляд проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Южноукраїнська на 2016-2020 роки «МАЙБУТНЄ МІСТА БУДУЄМО РАЗОМ».
Затверджено фінансові плани та плани фонду оплати праці на 2016 рік підприємств комунальної форми власності.
Членами виконавчого комітету прийняті рішення: «Про врегулювання питань щодо ліквідації та запобігання виникненню несанкціонованої (стихійної) торгівлі в місті Южноукраїнськ», «Про погодження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська групи А, які не підлягають приватизації (відчуженню) в 2016 році», «Про організацію громадських робіт на підприємствах, організаціях та установах міста Южноукраїнська на 2016 рік», «Про розгляд проекту міської Програми охорони довкілля та раціонального природокористування міста Южноукраїнська 2016-2020 роки».
Заслухано звіти про роботу адміністративної комісії та спостережної комісії при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради у 2015 році.
Затверджено Порядок відшкодування коштів учасникам антитерористичної операції, яким не встановлено статус учасника бойових дій, за проїзд до санаторію, госпіталю, закладу для отримання соціальної, професійної, психологічної реабілітації та у зворотному напрямку в межах області на лікування та Порядок надання одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, які отримали поранення під час участі в антитерористичній операції та знаходяться на стаціонарному лікуванні.
Також, членами виконавчого комітету прийняті рішення про надання житла, про взяття на квартирний облік, з питань захисту прав дітей.
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...