![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/dcd39c5afafc35352f389164ad8260f1.jpeg)
Стан ринку праці м. Южноукраїнська на 01.08.2024
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Res --> 1
09.03.2016 відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, на якому розглянуто один протокол про адміністративне правопорушення, складений за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» та винесено постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 340 грн.
З початку 2016 року це вже четвертий протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП.
Звертаємо увагу, що рішенням Южноукраїнської міської ради від 29.12.2011 №403 затверджено Правила благоустрою, забезпечення чистоти і порядку на території міста Южноукраїнська (далі – Правила) (із змінами, внесеними рішенням Южноукраїнської міської ради від 28.03.2013 №873), які є обов'язковими для виконання всіма розташованими на території міста органами виконавчої влади, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями, посадовими особами, а також громадянами, які постійно або тимчасово проживають на території Южноукраїнська.
Підпунктом 7.2.7 пункту 7 р. ІІ Правил передбачено, що громадяни у сфері благоустрою міста Южноукраїнська зобов’язані не забруднювати місто недопалками цигарок та іншим сміттям; категорично забороняється накопичувати на прилеглій, закріпленій та дворовій території побутові і промислові відходи, влаштовувати звалища (будь-якого сміття, відходів будь-якої величини) на міській території (підпункт 5.1 пункту 5 р. ІV Правил); забороняється: викидати сміття, побутові, виробничі відходи, нечистоти тощо на території міста (підпункт 7.1 пункту 7 р. ІV Правил).
Згідно з пп.1.10 р. ХІ Правил, до відповідальності за порушення нормативно-правових актів у сфері благоустрою міста Южноукраїнська притягуються особи, винні у забрудненні (засміченні) території міста.
Порушення Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку на території міста Южноукраїнська становить склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 152 КУпАП, що тягне за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.) і на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.)
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...
28.07.2024 о 02:30 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в се-щі Костянтинівка, співмешкане...
На території Южноукраїнської міської територіальної громади діє Порядок надання одноразової матеріал...
Станом на 05 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Запрошуємо ВПО на онлайн заходи, де представники різних міністерств і Офісу Омбудсмана нададуть відп...