У виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею 10 березня відбулося відкриття персональної виставки картин-барельєфів Олександра Осадчука «Відлуння Бугогарда», присвяченої Дню народження Тараса Шевченка. Барельєф або плоскорізьба – це така форма сучасного візуального мистецтва, один із різновидів художнього рельєфу, скульптурна композиція.
Олександр Осадчук – художник з широким діапазоном творчості. Він володіє досконало живописом, різьбой по дереву, скульптурою, працює в змішаній техніці, створює творчі інсталяції. На даний момент Олександр працює викладачем у комунальному закладі «Центр дитячої та юнацької творчості», його учні беруть участь у різних дитячих мистецьких конкурсах.
Характерною особливістю робіт митця є виняткова глибина, досконала реальність зображення, що несе добро, світло, спокій, любов. Його твори – це погляд у майбутнє, сповнені філософського змісту, виконані в неповторному українському стилі. Це – мистецтво, що примушує людину думати.
Відкриття виставки пройшло у теплій дружній атмосфері, художника привітали поціновувачі його таланту: колеги, представники Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил, громадської організації «Бугогардова Січ Українського козацтва, ЗМІ. Гарні пісні на слова Т. Шевченка та вірші художнику і присутнім подарували представники козацької організації та учнівська молодь. Під час заходу звучала ніжна та лірична музика на піаніно, у виконанні талановитої піаністки Олександри Ширяєвої.
Запрошуємо всіх охочих відвідати виставку Олександра Осадчука, яка триватиме з 10 березня по 16 березня.
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/3/11/content/1b9e3e961c2378d1863bc6264e49c147.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/3/11/content/720663b711782316722b3fd0199684c1.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/3/11/content/77bf811f8694eec8cbd4df95ed67d020.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/3/11/content/bdb0ac2a729431fe57eb61e84a54a7ee.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/3/11/content/ce5feb612d447927d69c25a213b540c2.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/3/11/content/f4d529fe7e6128b2c8c69c54635cb690.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/3/11/content/0a3c234999b837957690dc7d3718b209.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/3/11/content/1581468bde1a46d71e5da92988731afd.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/3/11/content/44c9faed08fce4b0654b6ab6e64da2e9.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/3/11/content/dbc27677cecf86a884086f8f209eb02d.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/3/11/content/7f6c3d692bfd9b2e0895cdf7ea490b11.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/3/11/content/ec053fb0e2af519bf3f95b3a1db146f4.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/3/11/content/e206eb9fea0506f545f8552b5cfa04ee.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/3/11/content/fd26c0cc55fffa13b64d130383004cb0.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/3/11/content/c658fcb2282a059c5a90e76511e28acc.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/3/11/content/5bcb6c38264e08312766280631672a58.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/3/11/content/d850411031f695ab1466b1e6310629d2.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/3/11/content/010a94f9c97f6fb1fb1b19e71ced49ab.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/3/11/content/95de4ba70ca5c62129deec656ffc6208.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/3/11/content/5c63f05bc7a5ebfb481177569c0943bb.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/3/11/content/aaa94852da907ee4be0d6bed850660dd.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/3/11/content/4c859a7682917161b0bfb948c7386c43.jpeg)