Res --> 1 Офіційний сайт міста Південноукраїнська | Відбулося відкриття експозиції «І знов війна стає перед очима»
AA

Відбулося відкриття експозиції «І знов війна стає перед очима»

23 березня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулося відкриття експозиції «І знов війна стає перед очима», що приурочена до Дня вигнання нацистських загарбників з території Миколаївської області.

В рамках відкриття експозиції до музею завітали представники Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил Організації ветеранів України, громадської організації «Бугогардова Січ» Українського козацтва, учнівська молодь міста Києва, яким було проведено тематичні екскурсії.

Екскурсії пройшли в новому форматі живого спілкування, у формі «діалогу».

 

 

Читайте також

Експозиція «Бузький Гард» у Південноукраїнському міському історичному музеї: взаємозв’язок природи, господарства і культури

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Південноукраїнський міський історичний музей продовжує рубрику цифрових послуг для тих, хто не має м...

Нова можливість у нашому музеї!

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

В Південноукраїнському міському історичному музеї відтепер усі охочі зможуть ознайомитися з нашими е...

У музеї відбувся показ тематичного мультиплікаційного фільму "Що таке безбар’єрність. Просто, зрозуміло і цікаво для дітей"

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

В Південноукраїнському міському історичному музеї відбувся показ тематичного мультиплікаційного філь...