До уваги ветеранів! Які послуги реабілітації безкоштовно надаються ветеранам та ветеранкам
У рамках співпраці з Національною службою здоров’я України Мінветеранів роз'яснює ветерана...
Res --> 1
24 листопада поточного року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради відбулося чергове засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції під головуванням Першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ганни Мустяци.
В ході засідання керівники відповідних служб надали вичерпні роз’яснення та інформацію щодо надання соціальних пільг та гарантій учасникам АТО та членам їх родин.
На особливому контролі знаходяться питання щодо надання земельних ділянок, працевлаштування, проведення медичних оглядів та санітарно-курортного лікування учасників АТО.
Директор ЮМЦСССДМ Дизик Алла зауважила, що фахівцем із соціальної роботи проводиться анкетування учасників АТО з метою виявлення їх найактуальніших проблем.
Представник Южноукраїнського військового комісаріату Завертайло Валерій розповів учасникам засідання про пілотний проект «Працевлаштування та здійснення подальшого соціального супроводу учасників АТО», який впроваджується в окремих областях України.
У підбитті підсумків засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції члени наради визначили (обговорили) основні аспекти і напрямки роботи в наступному році.
У рамках співпраці з Національною службою здоров’я України Мінветеранів роз'яснює ветерана...
Для пошуку інформації стосовно послуг за програмою медичних гарантій м...
Е-Карта допоможе ветеранам та ветеранкам, а також членам їхніх сімей та сім’ям загиблих обор...
03 липня в реагування на повідомлення щодо вчинення домашнього насильства фахівцем із соціально...
27 червня фахівцем із соціальної роботи Денного центру соціально-психологічної допомоги особам,...
Онлайн курси програмування та ІТ-професій з гарантією працевлаштування від Mate...
Міністерство соціальної політики України робить все можливе, щоб військовоп...
Організація Об’єднаних Націй з 2015 року започаткувала Міжнародний день боротьби з сексуальним...
Щомісяця в рамках популяризації в громаді послуги патронату над дітьми в приміщенні Южноукраїн...
Фахівці Сервісного офісу у справах ветеранів, який створено у громаді при Южноукраїнському міському...