![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/15/news/box3/19e3ff953d3d623b3ed9256de123a711.jpeg)
Про погіршення погодних умов (штормове попередження)
За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології на території Южноукраїнської міської т...
Res --> 1
24 лютого, відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Його провів заступник голови облдержадміністрації Ігор Кузьмін.
В ході засідання комісії розглядалися питання:
- щодо підготовки місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади до пропуску льодоходу, повені і паводків у 2021 році;
- стан реалізації державної політики у сфері цивільного захисту щодо мінімізації загроз, пов’язаних з наявністю на окремих територіях Миколаївської області вибухонебезпечних предметів і питання проведення заходів на території області;
- щодо забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України, у тому числі з питань пожежної безпеки, суб’єктами господарювання, що надають послуги з проживання та/або утримання людей похилого віку, осіб з інвалідністю та інших громадян групи ризику тощо.
Розглянувши перше питання порядку денного, регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій дійшла висновку, що в цілому райдержадміністрації та виконавчі комітети міських рад, структурні підрозділи облдержадміністрації, територіальні підрозділи міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, підприємства, установи та організації готові до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2021 році.
За підсумками обговорення райдержадміністраціям доручено та рекомендовано міським, селищним, сільським головам забезпечити виконання плану заходів щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені і паводків на території Миколаївської області
Впродовж засідання детально розглядали стан реалізації державної політики у сфері цивільного захисту щодо мінімізації загроз, пов’язаних з наявністю на окремих територіях Миколаївської області вибухонебезпечних предметів. Це пов`язано з тим, що піротехніки ДСНС продовжують знаходити небезпечні знахідки часів минулих війн.
За інформацією ГУ ДСНС України в Миколаївській області піротехнічним підрозділом , протягом останніх 5 років, на території регіону виявлено та знищено 7560 вибухонебезпечних предметів. Піротехніки 949 разів залучались до виконання завдань. Під час робіт з приведення акваторії Чорного моря в межах Миколаївської області в безпечний стан, упродовж 2016-2020 років обстежено понад 242 тис. кв. м акваторії Чорного моря поблизу острова Березань та Кінбурнської коси, загалом вилучено й знищено 2631 небезпечних знахідок.
Заслухавши та обговоривши інформацію з цього питання, комісією прийнято рішення рекомендувати Головному управлінню ДСНС України у Миколаївській області:
- враховуючи оперативну обстановку, продовжити у 2021 році обстеження та очищення ділянки території поблизу с. Шевченкове Вільнозапорізької сільськоїтериторіальної громади від вибухонебезпечних предметів;
- вжити запобіжних заходів щодо недопущення загрози життю та здоров’ю людей у зоні відпочинку в межах Очаківської міської територіальної громади, забезпечити проведення роз’яснювальної роботи з місцевим населенням щодо профілактики несанкціонованого поводження з вибухонебезпечними предметами.
Аналогічні рекомендації отримали представники іще декількох територіальних громад і районів області.
Враховуючи сумні події, які сталися в декількох обласних центрах України, порушувалось цього дня і питання проведення заходів на території області щодо забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України, у тому числі з питань пожежної безпеки, суб’єктами господарювання, що надають послуги з проживання та/або утримання людей похилого віку, осіб з інвалідністю та інших громадян групи ризику.
У підсумку комісією доручено районним державним адміністраціям і рекомендовано представникам місцевого самоврядування надавати оперативну інформацію щодо відповідних виявлених та встановлених незареєстрованих суб’єктів господарювання, які надають соціальні
послуги особам похилого віку, особам з інвалідністю та іншим групам ризику, до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та Головного управління Національної поліції в Миколаївській області.
Водночас суб’єктам господарювання всіх форм власності, які надають соціальні послуги особам похилого віку, особам з інвалідністю та іншим групам ризику, рекомендовано із урахуванням запропонованих приписами заходів та попередньо виявлених порушень співробітниками Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, вжити вичерпних заходів щодо усунення їх у найкоротші строки.
За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології на території Южноукраїнської міської т...
За даними Миколаївського обласного центру з гідрометеорології на території Южноукраїнської міс...
11 липня по області та м. Южноукраїнськ надзвичайна пожежна небезпека (5 клас). Вдень 11 липня по...
Через поширення на територію України тропічного повітря з північних районів Африки 8-15 липня у Южно...
Управління з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської мі...
12-13 червня 2024 року Южноукраїнська міська територіальна громада взяла участь у проведенні спільни...
Міський пляж на сьогоднішній день є єдиним місцем для відпочинку жителів громади на воді, а у спекот...
Відпочиваючи на воді, завжди треба пам’ятати про безпеку. Першою умовою безпечного відпочинку...
Відкривається купальний сезон на южноукраїнському міському пляжі на річці Південний Буг. Він розпочн...
На теперішній час наша громада знаходиться в межах встановлених граничних лімітів споживання електро...