![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/8a2559c916514787e6c5267a7a6caf8c.png)
Унікальна можливість для ВПО отримати нову професію, допомогти собі та громаді, де ви наразі проживаєте!
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Res --> 1
12 лютого 2016 року в Южноукраїнському міському історичному музеї відбулось відкриття виставки «Афган: біль і пам’ять» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.
На захід завітали представники Южноукраїнської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та Ради ветеранів війни, праці та Збройних Сил, учнівська молодь, ЗМІ та усі охочі.
До слова було запрошено безпосереднього учасника бойових дій Миколу Кондратенкова, який поділився з присутніми спогадами про Афганістан. Також, зі словами привітання до воїнів-інтернаціоналістів звернувся голова Ради ветеранів війни, праці та Збройних Сил В’ячеслав Громенко.
До уваги відвідувачів музею було представлено ряд фотографій часів Афганської війни 1979-1989 років, наданих для експонування Миколою Кондратенковим. Також, відбулась презентація банера з зображенням відомої діорами Михайла Сватули «Афганська війна. Як це було», яку було створено для Харківського музею-діорами учасників локальних війн. З допомогою сучасних мультимедійних технологій, для присутніх на заході, було продемонстровано документальний відеоматеріал, присвячений воїнам-інтернаціоналістам.
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...