![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/12/news/box3/cf51b8cbd2dc467f57ce011afb1f8e3e.png)
До уваги ветеранів! Які послуги реабілітації безкоштовно надаються ветеранам та ветеранкам
У рамках співпраці з Національною службою здоров’я України Мінветеранів роз'яснює ветерана...
Res --> 1
Сьогодні в центрі дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери, який відповідно до Указу Президента України відзначається в першу неділю листопада. Соціальних працівників міста привітали зі святом.
Перший заступник міського голови Галина Мустяца відмітила роботу соціальних працівників міста, які допомагають ветеранам, літнім людям, особам з обмеженими фізичними можливостями, дітям-сиротам, малозабезпеченим та безробітним громадянам подолати життєві негаразди, висловила слова вдячності.
Кращим представникам управління соціального захисту населення, охорони здоров’я та праці Южноукраїнської міської ради, комунального закладу "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська, Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служби у справах дітей Южноукраїнської міської ради, комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради», відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м.Южноукраїнську, Южноукраїнського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області, заступники міського голови Галина Мустяца та Олександр Кольчак вручили грамоти виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради та подяки міського голови.
Вихованці ЦДЮТ привітали присутніх святковим концертом.
У рамках співпраці з Національною службою здоров’я України Мінветеранів роз'яснює ветерана...
Для пошуку інформації стосовно послуг за програмою медичних гарантій м...
Е-Карта допоможе ветеранам та ветеранкам, а також членам їхніх сімей та сім’ям загиблих обор...
03 липня в реагування на повідомлення щодо вчинення домашнього насильства фахівцем із соціально...
27 червня фахівцем із соціальної роботи Денного центру соціально-психологічної допомоги особам,...
Онлайн курси програмування та ІТ-професій з гарантією працевлаштування від Mate...
Міністерство соціальної політики України робить все можливе, щоб військовоп...
Організація Об’єднаних Націй з 2015 року започаткувала Міжнародний день боротьби з сексуальним...
Щомісяця в рамках популяризації в громаді послуги патронату над дітьми в приміщенні Южноукраїн...
Фахівці Сервісного офісу у справах ветеранів, який створено у громаді при Южноукраїнському міському...