![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/69da25620dbc40795e482c3e9a4058d3.jpeg)
Обговорили результати опитування по впровадженню Громадського бюджету
18.07.2024 втретє відбулась зустріч з активними мешканками та мешканцями Южноукраїнської громад...
Res --> 1
25.01.2017 о 14:00 в сесійній залі Южноукраїнської міської ради за адресою: бул.Цвіточний, 9, 1 поверх, відбулася семінар-нарада для суб’єктів господарювання за участю представників управління Держпраці у Миколаївській області, управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Миколаївській області, управління соціального захисту населення, охорони здоров’я та праці Южноукраїнської міської ради, Южноукраїнського міського центру зайнятості та управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради та суб’єктів господарювання міста Южноукраїнська, в якій загалом взяло участь близько 100 осіб.
В ході семінар – наради Кордік Єгор Ігорович – начальник відділу контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці у Миколаївській області, надав роз’яснення щодо порядку проведення планових та позапланових перевірок юридичних та фізичних осіб, розміру штрафних санкцій за порушення законодавства про працю (ст. 265 КЗпП), виплати мінімальної заробітної плати (ЗУ «Про оплату праці»), індексації заробітної плати та інші питання.
Решетник В.М. – начальник управління доходів та зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Миколаївській області повідомив присутнім інформацію про розмір єдиного соціального внеску для фізичних осіб – підприємців з 01.01.2017 року, розмір ставки єдиного податку, порядку надання звітності, застосування касових апаратів та інші питання.
По закінченню семінар-наради, Гут С.С. – начальник фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві в м. Южноукраїнськ Миколаївської області, від імені органів місцевої влади висловила подяку запрошеним фахівцям за надання змістовної та вичерпної інформації.
18.07.2024 втретє відбулась зустріч з активними мешканками та мешканцями Южноукраїнської громад...
11 червня, розпочалась програма AGROw UP - це безплатні консультації та вебінари для українського бі...
30 травня 2024 року та 31 травня 2024 року в великій залі виконавчого комітету Южноукраїнської міськ...
Міський голова Валерій Онуфрієнко, перший заступник міського голови з питань&nbs...
27 травня 2024 року відбулася онлайн зустріч представників виконавчого комітету Южноукраїнської місь...
Відбулась онлайн-зустріч з представниками Полянської сільської громади Закарпатської області, на які...
Що потрібно знати, щоб успішно отримати грант на розвиток власного бізнесу? Розібратися з усіма пита...
В Україні досі розповсюджений бізнес без офіційної реєстрації. І це стосується, як і невеликих підпр...
Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері г...
У зв’язку з аварійно-ремонтними р...