![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/15/news/box3/b83847f9725569df9043a593cb9e9d0d.jpeg)
Міський голова провів особистий прийом громадян в селі Іванівка
Міський голова у п’ятницю провів особистий прийом громадян в селі Іванівка за участі старости...
Res --> 1
Голова Вознесенської райдержадміністрації (РДА) Сергій Шурабура 4 серпня відвідав Южноукраїнськ. Разом із ним приїхали його заступник Антоніна Шарата та начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури РДА Олена Маценко. У виконавчому комітеті вони зустрілись з Южноукраїнським міським головою Валерієм Онуфрієнком, його заступником Марією Дроздовою, начальником управління охорони здоров'я Ольгою Стахорською, в.о. директора НКП “ЮМЦПМСД” Володимиром Смірновим та начальником відділу охорони здоров'я ВП “ЮУАЕС” Галиною Хмілєвською.
Головна причина візиту посадових осіб з районної державної адміністрації - низький рівень вакцинації у Южноукраїнську у порівнянні з обласними показниками.
Сергій Шурабура сказав: “Ми розуміємо, що якийсь час вакцина не надходила до вас в повній мірі. Зараз вона є. За прогнозами медиків, спалах коронавірусної хвороби прийдеться на вересень, тож акцентуємо увагу на серпень у питанні щеплення. Є інформація про те, що близько трьох тисяч людей хочуть вакцинуватися, але НКП “ЮМЦПМСД” не може вирішити це питання. Ми хочемо розібратися, в чому причина”.
Міський голова Валерій Онуфрієнко розповів, що з питання вакцинації в місті проведено багато роботи, вже вакциновано близько трьох тисяч южноукраїнців.
Галина Хмілєвська запевнила, що інформація про три тисячі людей у черзі на вакцинацію не відповідає дійсності та доповіла про наступне. На даний момент у ВП ЮУАЕС працює 6800 осіб. Станом на 4 серпня щеплення отримали 670 працівників, з них повторно - 537 осіб. Причини деякої затримки вакцинації - планова відпустка лікаря, відсутність мобільних груп щеплення, відсутність самої вакцини певний час. З п'ятого серпня у НКП “ЮМЦПМСД” буде відведено чотири години щоденно для вакцинації працівників АЕС. За даними відділу охорони здоров'я ВП ЮУАЕС, 40% персоналу цього підприємства мають антитіла до коронавірусу, тому найближчого часу не потребують щеплення.
Голова РДА запевнив, що перебоїв у постачанні вакцини більше не буде.
Після спілкування з представниками южноукраїнської влади Сергій Шурабура та його підлеглі відвідали центр вакцинації, відділення нефрології та діалізу і нещодавно відремонтований третій поверх інфекційного відділення, стан яких приємно вразив гостей.
Міський голова у п’ятницю провів особистий прийом громадян в селі Іванівка за участі старости...
Сьогодні у залі засідань виконавчого комітету відбулася напружена та бурхлива зустріч 20-ти жит...
12.07.2024 о 15:00 в с.Іванівка за адресою: в.Шкільна, 2 (колишня сільська рада) відбуд...
12.07.2024 о 10:30 в с.Іванівка за адресою: в.Шкільна, 2 (колишня сільська рада) відбудеться виїз...
В четвер, 11 липня 2024 року, з 14:00 буде проводити особистий прийом громадян...
Міський голова Валерій Онуфрієнко провів виїзний особистий прийом у селі Панкратове. С жителями села...
03.07.2024 о 14:00 в с.Панкратове в приміщенні ФАПу (медпункт) за адресою: вул. Вишнева, 37...
Проблемні питання селища обговорили жителі Костянтинівки з міським головою Валерієм Онуфрієнком у п&...
В п'ятницю, 10 травня 2024 року, о 16:00 відбудеться зустріч міського голови Валерія Вас...
В четвер, 09 травня 2024 року, з 14:00 буде проводити особистий прийом громадян...