Пам’ятаємо!
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
Res --> 1
Наприкінці року в громаду прийшла ще одна чорна звістка: на фронті загинув 19-річний южноукраїнець Володимир Павленко, солдат, розвідник-санітар 2 розвідувального відділення 2 розвідувального взводу розвідувальної роти.
Володимир народився у Херсонській області, але зростав у Южноукраїнську. Виховувався у другому садочку, навчався у першій школі, після дев’яти класів вирішив опанувати професію зварювальника у місцевому професійному машинобудівному ліцеї. Рідні згадують, що Володимир ріс тихою, спокійною дитиною. Дуже багато читав, був частим гостем всіх місцевих бібліотек. А ще захоплювався футболом та музикою. М’який та романтичний, Володимир всім серцем любив свою сім’ю – маму й сестру: міг піти в поле, щоб назбирати їм польових квітів. Коли в країну прийшла біда, виявив силу духа: через патріотичні почуття перейшов на українську мову, переконав перейти на неї і матір. А після отримання професії зварювальника добровільно пішов у військкомат, де 1 листопада 2023 року підписав контракт. Після короткотривалого навчання потрапив на передову, але вже 21 грудня загинув в ході ведення бойових дій у Донецькій області.
Щирі співчуття висловили рідним, близьким Володимира Павленка заступник міського голови Марія Дроздова та головний сержант роти охорони першого відділу Вознесенського районного територіального центру комплектування і соціальної підтримки Андрій Медведєв. Після процедури обгортання домовини державним прапором України присутні на площі Палацу культури «Енергетик» вшанували пам’ять загиблого Героя хвилиною мовчання. Прапор урочисто був переданий матері загиблого, що не могла оговтатися від білю та горя. Квіти й сльози покривали труну з тілом воїна, а з фотографії, яку тримали військові руки, на южноукраїнців дивилася майже дитина – 19-річний юнак, що так мало встиг в цивільному житті, але вже став Героєм та поповнив небесне військо.
Громада провела в останню путь Володимира Володимировича Павленка на Алею Слави Южноукраїнського кладовища, стоячи на колінах. Він назавжди в наших серцях та в нашій пам’яті. Вічна слава Герою!
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, матроса 36-ї окремої бриг...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого солдата, навідни...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, солдата мотостр...
Поліцейські сирени, що пролунали зранку, розтривожили місто – то правоохоронці прощалися зі св...
Жорстока війна не перестає нагадувати про себе. Зі скорботою в серці повідомляємо, що 04 липня 20...
Сьогодні минають роковини смерті воїна та волонтера нашої громади, стрільця-санітара 1-го відділення...
Сьогодні на міському кладовищі южноукраїнці попрощалися з воїном, старшим солдатом, гранатометником...
З біллю та сумом повідомляємо про передчасну смерть гранатометника, старшого солдата Шалигіна...
22 червня – день, коли наш народ вшановує світлу пам’ять мільйонів українців, житт...
Громада знову у жалобі: на площі Палацу Культури «Енергетик» южноукраїнці попрощалися з...