З 25 по 30 червня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею діє експозиція науково-допоміжного матеріалу «Конституція – правова основа України», яка присвячена 22-й річниці Конституції України. Метою експозиціє є ознайомлення користувачів з історією створення Конституції України та основними її засадами, формування правової культури та отримання знань про конституційні права і свободи.
Експозицію вже відвідали діти відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська».
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2018/7/2/content/91a02026ccf7237e2d8aac0e064c8e8c.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2018/7/2/content/f810e5d4ba1b50e6219119709a9b3cca.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2018/7/2/content/d60eac1a983547cf5472ed4c6f47758c.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2018/7/2/content/26511a344b9f643b05c72012d7b408b9.jpeg)
![](http://www.yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2018/7/2/content/f51a4b1f41985cc138bf73fec90c0c7e.jpeg)
За довідками з приводу організації екскурсій звертайтеся за адресою:
м. Южноукраїнськ
вул. Набережна Енергетиків, 12-а
тел. для довідок: (05136) 2-12-71