Проведено прибирання берегової смуги ріки Південний Буг біля с. Бузьке
В рамках проведення обстежень територій Південноукраїнської міської територіальної громади представн...
Res --> 1
21.11.2019 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального користування», яким внесені зміни до законодавчих актів України в частині заборони обмеження загального водокористування водними об’єктами:
- ст.60 кодексу України про адміністративні правопорушення;
- ст.47, ст.88, ст.110 Водного кодексу України;
- ст.60,ст.61,ст.62 Земельного кодексу України;
- ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»;
-ст.21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».
Звертаємо Вашу увагу на норми встановлені Прикінцевими та перехідними положеннями Закону, а саме:
1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування (21.11.2019), та вводиться в дію через три місяці з дня набрання ним чинності 21.02.2020.
2. Огорожі або інші конструкції, що встановлені до набрання чинності цим Законом та перешкоджають доступу громадян до узбережжя морів, морських заток, лиманів та островів у внутрішніх морських водах у межах пляжної зони, а також до берегів річок, водойм та островів (крім випадків, встановлених законом), підлягають демонтажу протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом до 21.02.2020.
Ознайомитися з повним текстом Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального користування» можна за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/233-20

В рамках проведення обстежень територій Південноукраїнської міської територіальної громади представн...
Щороку 15 квітня у світі відзначають День екологічних знань. Цю подію святкують щороку з 1992 рок...
6 квітня у сесійній залі відбулося засідання комісії з визначення збитків власникам землі та землеко...
Продовольча та сільськогосподарська організація ООН спільно з Європейським банком реконструкції та р...
Всесвітній день Землі започаткувала Організація Об’єднаних Націй. Дату - 20 березня &nda...
Що треба для того, щоб наступні покоління в нашій громаді мали змогу милуватися первоцвітами на галя...
Якщо ви вирішили здати макулатуру, ви робите чудову справу! Тому що кожен знає - здача від 60 до 100...
Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податково...
Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання: Товариство з обмеженою відповідальніс...
До новорічних свят багато людей, в кого є маленькі діти, віддають перевагу придбанню живого хвойного...