Res --> 1 Офіційний сайт міста Південноукраїнська | Увага! Проводиться опитування про потребу у генераторах для сільгоспвиробників
AA

Увага! Проводиться опитування про потребу у генераторах для сільгоспвиробників

Міністерство аграрної політики та продовольства України проводить опитування серед зареєстрованих користувачів Державного аграрного реєстру (ДАР) щодо потреби у генераторах аварійного живлення.

Унаслідок російських ракетних ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури існують перебої з електропостачанням в тому числі і на об’єкти сільськогосподарської діяльності. Мінагрополітики України вже звернулося до іноземних партнерів та благодійних організацій з проханням надати генераторне обладнання для живлення сільськогосподарської інфраструктури. Опитування допоможе встановити фактичну потребу сільськогоспвиробників у генераторах аварійного живлення.

Посилання для заповнення анкети отримали агровиробники – юридичні особи та ФОПи, зареєстровані у ДАР станом на 20 листопада. З 29 листопада по 07 грудня, також, отримають на електрону пошту посилання на опитувальний лист. За результатами опитування планується здійснити відбір претендентів на отримання генераторів.

Інструкція з реєстрації у ДАР доступна за посиланням: https://www.dar.gov.ua/cards-useful/yak-zareyestruvatysia.

Читайте також

Об'єднані для допомоги

Виконавчий комітет Південноукраїнської міської ради

03.07.2025 підписано меморандум про співпрацю між виконавчим комітетом Південноукраїнської місь...