![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/23/news/box3/c2b21b73b6ff5934293883792447fe16.png)
Юридична підтримка ветеранам
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Res --> 1
Афганістан… Чорним тавром впеклося це лунке, як постріл із-за рогу, слово. Афганська війна тривала 10 років Для тисяч українських родин воно назавжди стало грізним знаменом біди, символом невгамовних душевних мук і невтішного горя. Триває і сьогодні, але вже без участі наших солдат.
15 лютого 2018 року в актовій залі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбулась урочиста зустріч з воїнами-інтернаціоналістами, присвячена 29-ій річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. До присутніх з промовою звернувся міський голова Віктор Пароконний, директор Южноукраїнської школи І-ІІІ ступенів №1 Олександр Петренко, голова Южноукраїнської міської Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Володимир Венгер, голова Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил Вячеслав Громенко, Школярі підготували воїнам-інтернаціоналістам концертну театралізовану програму присвячену бойовим діям в Афганістані.
Після урочистої зустрічі на музейному комплексі міста «Воїнів-захисників Вітчизни» відбувся мітинг та покладання квітів до пом'ятного знаку воїнам-інтеранаціоналістам, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, за участі представників підприємств, організацій міста. З вступним словом виступив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Микола Бацман, голова Южноукраїнської міської Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Володимир Венгер.
Після проведення мітингу та покладання квітів учасники мітингу направились до храму Христа Спасителя, в якому пройшла панахида по загиблим та померлим учасникам бойових дій та відвідали могили померлих та загиблих земляків воїнів-інтернаціоналістів на міському кладовищі.
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
02.07.2024 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, під головуванням заступник...
Які обов’язки роботодавців щодо забезпечення працівників в умовах літньої спеки Зокрема, б...
Через постійні відключення електроенергії розпочалася активна експлуатація електрогенераторів....